Beşiktaş, Boyko'dan sonra bir transfer daha yapıyor!

Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, Denys Boyko'dan sonra Alexis Delgado'nun da transferini bitirmek üzere...

FUTBOL 20.01.2016 - 13:43 21.04.2021 - 23:57 Kartal Bakışı
 Uzun bir süredir stoper transferi için görüşmelerini sürdüren Beşiktaş, son olarak Şenol Güneş'in de raporu doğrultusunda listesindeki adaylardan Alexis Delgado ile görüşme yaptı. 
Yapılan görüşmeler sonucunda Delgado ile 1+1 yıllık prensip anlaşmasına varan Beşiktaş, İspanyol oyuncunun kulübü Getafe ile bugün ikinci kez transfer görüşmesi gerçekleştirecek. Sözleşmesi 2017 Haziran'ın da sona erecek olan 31 yaşındaki Delgado için Getafe'ye öncelikli olarak kiralama teklifi sunan Beşiktaş, bu teklifin reddedilmesinin ardından bu kez de bonservisi birlikte transfer teklifini masanın üzerine koydu. 

Delgado'nun transferi için Getafe ile pazarlıklarını sürdüren Beşiktaş'ın transferde büyük bir mesafe kat ettiği ve Boyko'dan sonra İspanyol oyuncunun da transferini açıklayabileceği öğrenildi.

ALEXIS DELGADO KİMDİR? 
31 yaşındaki savunma oyuncusu Delgado, kariyerinde İspanya dışında hiçbir takımda forma giymedi. Kariyerinde Malaga, Valencia, Sevilla gibi takımlarda forma giyen Delgado için Valencia, 2007 yılında Getafe'ye 10 milyon euro bonservis bedeli ödemişti.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@