Beşiktaş bir hedefi varmış gibi oynuyor

Usta yorumcu Rıdvan Dilmen, Beşiktaş - Ankaragücü maçının ilk yarısını yorumladı. Sergen Yalçın'ın göreve geldikten sonra Beşiktaş'ın hedefi olan bir takım oyunu ortaya koyduğunu ifade eden Dilmen, "Beşiktaş bir hedefi varmış gibi oynuyor. Oyuncular

FUTBOL 06.03.2020 - 21:42 21.04.2021 - 23:51 Kartal Bakışı

Süper Lig'in 25. haftasında Ankaragücü'nü konuk eden Beşiktaş, ilk devreyi 1-0 önde tamamladı. Usta yorumcu Dilmen, ilk 45 dakikayı NTV ekranlarında yayınlanan %100 Futbol programında değerlendirdi.

Beşiktaş Yönetimi'nin Abdullah Avcı'nın ardından takımı Sergen Yalçın'a emanet etmekle doğru bir seçim yaptığını vurgulayan Dilmen, "Sergen Yalçın öncesi ve Sergen Yalçın sonrası Beşiktaş. Oyun anlayışında farklılık var. Beşiktaş çok doğru bir tercih yaptı. Beşiktaş bir hedefi varmış gibi oynuyor. Oyuncular sürekli maçın içindeler, sürekli öne oynama istekleri var." dedi.

Ankaragücü'nün penaltı beklediği pozisyonu yorumlayan Dilmen, "Sedat'ın pozisyonunda, ben Arda Kardeşler gibi kartla giderdim, Koray Gencerler olsaydım VAR'daki, detaylı bakardım. Karius'un penaltı yapma amacı yok ama kayarak gidiyor ve dizinin Sedat'ın sağ ayağına geldiğini gördüm. Penaltı olduğunu düşünüyorum. Tabi ben detaylı bakarak bunu gördüm. VAR'daki Koray Gencerler benim baktığım kadar zaman ayırmadı." diye konuştu. (Kaynak: Fanatik)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@