Beşiktaş, Aslan'a "Resmen" Patlayacak!

Sarı-kırmızılıların Borsa’ya gönderdiği mektupta Beşiktaş ve Fenerbahçe’nin de sıkıntıda olduğu yönündeki açıklamalarına cevap verecek olan siyah-beyazlı yönetim, “UEFA’dan bize transfer konusunda bir bütçe kısıtlaması gelmedi” diyerek sessiz kalmaya

GÜNDEM 21.09.2014 - 12:24 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı

Beşiktaş Yönetimi, ekonomik olarak kendileriyle ilgili açıklamalarda bulunan Galatasaray Başkanı Ünal Aysal’a geniş ve rakamlarla yanıt verecek.

Siyah - beyazlı yönetim, Aysal’ın, borsaya gönderdiği mektup ve resmi siteden yaptığı açıklamada, Beşiktaş ve Fenerbahçe’nin de kendileri gibi ekonomik sıkıntıda olduğu yönündeki ifadeleri konusunda kamuoyunu bilgilendirme kararı aldı. Gazetelerin ekonomi müdür ve yazarları ile spormüdür ve yazarlarına bir yemek verecek olan siyah-beyazlılar, burada kulübün mali yapısını şeffaf bir şekilde anlatacak ve Aysal’ın sözlerinin doğru olmadığını detaylarıyla dile getirecek.

Göreve geldiği günden beri Beşiktaş’ın mali ve hukuki yapılanması konusunda önemli adımlar atan yönetici Melih Sami Esen’in de yapılacak basın toplantısı için gerekli belge ve bilgiyi toplamaya devam ettiği bildirildi. Toplantıda yöneticilerin yanı sıra BJK CEO’su Gökhan Sarı da toplantıda yer alacak.

Haksızlar

Ünal Aysal’ın ekonomik suçlamalarının çok haksızca ve tamamen gündemi değiştirmeye yönelik olduğunu kendi aralarında tartışan yöneticiler, “Bu sene UEFA bizi kabul ediyor. Kaldı ki UEFA’dan bize transfer konusunda bir bütçe kısıtlama uyarısı gelmedi. Bizim durumumuz Galatasaray ile hiç de aynı değil. Bu konuda sessiz kalamayız. Başka kulüp yöneticileri çıkıp Beşiktaş’ın parası pulu hakkında konuşamaz” dedikleri ortaya çıktı.

 

MİLLİYET