Beşiktaş, İngiliz kulübü Leicester City ile Rachid Ghezzal pazarlığını sürdürüyor. Asbaşkan Emre Kocadağ transfer süreci ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, Aleni TV Youtube kanalına konuk oldu ve Ghezzal transferiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

"SÜRECİN UZAMA SEBEBİ..."

Ghezzal'da belli bir noktaya geldik. Onu ifade ettik. Daha henüz biten bir şey yok. Beşiktaş'ın menfaatleri doğrultusunda bu iş olacak. Süreç uzuyor. İnsanları geriyor olabilir. Sabırsızlandırıyor insanları. Anlıyorum gerçekten. Direkt olan rakiplerimiz de çok hazır değil. Bu iş biraz uzun sürüyor. Bu sene Avrupa Şampiyonası'ndan dolayı transfer süreci biraz sarktı. İngiltere'de yeni başladı kamplar. Değerlendirmeler yeni yeni başladı. Acele edip fazladan Beşiktaş'ın parasını vermek işimize gelmez. Dengeyi bozmamak lazım. Bunun farkındayız. Zamanlamayı doğru yapmamız lazım.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'ta Ersin Destanoğlu krizi çözüldü Beşiktaş'ta Ersin Destanoğlu krizi çözüldü

"TÜRKİYE'DE BEŞİKTAŞ'TA OYNARIM DEDİ"

Ghezzal bize bildirdi. Türkiye'de ben Beşiktaş'ta oynarım dedi. Görüşmeler doğal şeyler. Bunları çok büyütmemek gerekiyor. Menajerin görevi bu. Kulübün görevi daha fazla para almak. İmza atmadan bu işler bitti diyemezsin ama bu konuda çok fazla ilerledik. (MİLLİYET)