"Beşiktaş'a rahat mı batıyor, nedir?"

Futbol 11.01.2016, 12:50
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın Galatasaray'a yönelik sözleri Spor Servisi'nde masaya yatırıldı.
Loading...
Yorumlar (4)
Asi kartal 4 yıl önce
Başkan sana yazıklar olsun. Bu serefsizlerin ağzına sakız verdin.adamın söylediklerine bak ya fb ve gs ye rakip değilmiŞ BEŞİKTAŞ a spor gundur seniyerdenbyere vuruyor trtspor habire giydiriyor.yaziklar olsun sana o koca ağzını tutamadın. Bizi perişan ettin medya savaş açtı. Eğer şampiyonluk giderse senin sonun olacak haberin olsun bu taraftar seni tarihe gomer bide utanmadan kiviriyosun söylediyse söyledim de adam ol
Metin Y. 4 yıl önce
Tamam başkan langur lungur konuşmuş, sonra da çevirememiş. EyvAllah da. Aziz 20 yılıdır langur lungur konuşuyor bir kişi de ağzını açıp cevap veremiyor. Beşiktaş başkanı olunca saldır gitsin. Ben F.Orman fanı değilim ama dam doğru konuşmuş. Sen salak salak transfer yapıp 50-60 milyon euroyu batıracaksın, bir yandan da devletin sana bedava verdiği stadın 3-5 milyona üstünü kapatmayacaksın, vergini ödemeyeceksin, kiranı ödemeyeceksin. Yarış eşit şartlarda olmuyor ki. Başkan bunu kastdediyor bence.
Ercan 4 yıl önce
Salak salak transfer yapip stadin ustunu kapamadilarsa size ne lan! Dangalaklar, Cahil herifler kendi isinize bakin size ne onlardan. Siz bir boka mi yaradiniz. Bir sampiyonluk bir basari yok. Taraftar maclara gelmiyor siz bunlara bakin!
Metin Y. 4 yıl önce
Dangalak derken?