Bu sezon gösterdiği performansla Beşiktaş'ı adeta sırtında taşıyan Anderson Talisca konusunda flaş gelişmeler yaşanıyor... Sezon sonunda kiralık sözleşmesi bitecek olan Brezilyalı yıldızı bonservisiyle almak isteyen Siyah-Beyazlılar, Benfica ile masa

Brezilyalı yıldızın 21 milyon Euro'luk opsiyonu aşağıya çekmeye çalışan yönetim "Hayır" yanıtını aldı. Benfica, "Talisca'nın talibi fazla. Eğer 21 Milyon Euro ödemezseniz bu iş olmaz" ifadesini kullandı.

***
 
EN AZ 35 MİLYON EURO!

Portekiz kulübünün bu tavrında, Talisca'nın Brezilya kadrosuna alınması büyük bir etken... Benfica yönetimi , genç futbolcuyu 35 milyon Euro'nun üzerinde bir rakama satacağına inanıyor.

***
 
SPONSOR FORMÜLÜ MASADA

Gözden kaçırmayın

Saiss: Takımın savaşma ruhunu göstermesi iyiydi Saiss: Takımın savaşma ruhunu göstermesi iyiydi

Fakat Beşiktaş da bu işin peşini bırakmaya niyetli değil... Siyah-Beyazlı yönetim sponsorlarla görüşmeler yaparak Talisca'nın bonservis maliyeti için kaynak arayışlarına başlamış durumda.

***
 
38 MAÇTA 20 GOLE KATKI

Bu sezon Süper Lig, Şampiyonlar Ligi ve Türkiye Kupası'nda 38 maça çıkan Anderson Talisca müthiş bir performans sergiledi. Brezilyalı yıldız 16 gol atıp 4 asist yaptı ve 20 gole direkt olarak katkıda bulundu..

***

Kaynak: Milliyet