Siyah-Beyazlılar, Beşiktaş’ın şampiyonluğuyla ilgili olarak, “Ağlaya ağlaya her taraftan destek aldılar” sözlerini kullanan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’a cevap vermeme kararı aldı. Yurt dışındaki derneklerin şampiyonluk kutlamalarında bulunan Ba

Gözden kaçırmayın

Japon oyuncu Asano için kıyasıya pazarlık Japon oyuncu Asano için kıyasıya pazarlık
 Spor Toto Süper Lig’de 7 sezon sonra şampiyonluk sevinci yaşayan Siyah-Beyazlılar’a mutlu son için son haftalara kadar yarıştıkları Sarı-Lacivertliler’den sert sözler gelmişti.
Önceki gün Mali Kurul toplantısında açıklamalarda bulunan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, “Beşiktaş ‘stat yapıyorum’ diye ağladı, ağladı ve her taraftan destek aldı. Bu sene kötü oynadık ama şampiyonluğu hakemler tayin etti. 9 Haziran’da federasyonun genel kurulunda konuşacağım. Bu sene her şeyi hakemler belirledi” sözlerini sarf ederek Siyah-Beyazlı yönetimi eleştirmişti.

Kurmayları bu sözleri iletti

Yıldırım’ın bu açıklamaları sırasında yurt dışındaki derneklerin şampiyonluk kutlamalarında bulunan Başkan Fikret Orman, dün yönetimdeki kurmayları aracılığıyla kendisine iletilen bu sözlere cevap vermeme kararı aldı.

Geçen sezon da özellikle Fenerbahçe’nin puan kaybettiği dönemlerde sık sık Beşiktaş’ı hedef gösteren açıklamalarda bulunan Yıldırım’a genel olarak tepkisiz kalan Başkan Orman, Beşiktaşlı idarecilerin cevap verilmesi yolundaki talebine karşılık olarak, “Gereksiz polemik yaratmaya karşıyım. Ben Beşiktaş’ın şampiyonluğunu kutluyorum” dediği öğrenildi.
‘Ben bu üslupları bıraktım’

Daha önceden benzer bir durumda yaptığı açıklamada, “Kaale alınacak biri değil. Ben bu üslupları 15-16 yaşlarımda bıraktım” sözlerini kullanan Başkan’ın, yönetici dostlarından da Aziz Yıldırım’a cevap verilmemesini istediği bildirildi.


FANATİK