Belçikalılar dalga geçti

Club Brugge ile eşleşmelerini yönetici arkadaşlarıyla “çak” yaparak kutlayan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’a göndermede bulunuldu.

FUTBOL 21.03.2015 - 03:05 21.04.2021 - 23:59 Kartal Bakışı

Het Nieuwsblad gazetesinin internet sitesi kura çekiminden sonra Club Brugge ile eşleşmelerini yönetici arkadaşlarıyla “çak” yaparak kutlayan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’a göndermede bulundu.

 

Orman’ın “çak” videosunu, “Böylece, Beşiktaş Kulübü Başkanı Brugge’u çektiğinde yaptığı hareketten utanmıştır? Ya da utanmamıştır! Şimdi değil ne zaman utanır?” başlığı ile verdi.

Maçın canlı yazılı anlatımını yapan ülkenin önemli gazetelerinin internet sitelerine yorum bırakan taraftarlar ise özellikle Demba Ba’nın ilk maçtan sonra söylediği “Club Brugge ikinci lig takımı” gibi sözüne atıfta bulundular.

Demba Ba geri döndü

Kartal’ın golcü futbolcusu Demba Ba, yeniden Senegal Milli Takımı’nın kadrosuna alındı. Senegal Teknik Direktörü Aliou Cisse, 28 Mart’ta Gana ile oynayacakları hazırlık maçının aday kadrosunu açıkladı.

Önceki teknik adam Alain Giresse ile sorunlar yaşayan ve Afrika Kupası kadrosuna çağrılmayan Demba Ba, teknik direktör değişikliğinin ardından yeniden milli takıma davet edildi. Fenerbahçeli futbolcu Moussa Sow da 28 kişilik kadroda yer aldı.