Beşiktaş Yönetimi hem bonservisini hem de alacaklarını isteyen Ricardo Quaresma’ya olumsuz yanıt verdi. Siyah-beyazlılar 1.4 milyon euro tutarındaki parasını bırakması halinde 35 yaşındaki Portekizli yıldızı serbest bırakacak.

Beşiktaş’ta geciken maaşlar nedeniyle uzun süredir yönetimle sıkıntı yaşayan ve iki kere kulübe ihtarname gönderen Ricardo Quaresma, bedelsiz ayrılmak için tüm şartları zorlamaya devam ediyor. Kulüpten sızan bilgilere göre Portekizli yıldızın menajerlerinin, oyuncu için görüştükleri kulüplere, bedava transfer garantisini verdikleri öğrenildi. 

Quaresma’nın bedelsiz ayrılma isteğine olumlu bakan yönetimin ise “Madem böyle bir isteğin var sen de alacaklarını bırak. Hem bedelsiz ayrılmak hem de alacaklarını tahsil etmek istiyorsun. Ayrılığın bu şekilde olmamalı” diye yanıt verdiği vurgulandı.

Gözden kaçırmayın

Cabral tamam sıra Sporting Lisbon'da Cabral tamam sıra Sporting Lisbon'da

Serbest kalmak için yönetimle yoğun pazarlıklar içerisine giren Ricardo Quaresma’nın önceliğinin ABD ve Çin olduğu belirtildi. Beşiktaş’tan 1.4 milyon euro alacağı bulunan 35 yaşındaki futbolcunun önümüzdeki dönemde transferin devam ettiği bu ülkelere gitmenin hesaplarını yaptığı ifade edildi.

Milliyet