Ba‘yı Mansimov KAP‘ıyor!

Senegalli golcü Demba Ba'nın 5.5 milyon euroluk ücretinde sıkıntı yaşayan Kartal, Beşiktaşlı işadamı Mansimov'un devreye girmesiyle mutlu sona ulaşmak üzere.

FUTBOL 15.07.2014 - 04:56 22.04.2021 - 00:01 Kartal Bakışı
 BEŞİKTAŞ, İngiltere kampında yeni yıldızlarıyla gövde gösterisi yapmak istiyor. Bunun için de Demba Ba, Marko Marin ve Lanzini transferleri için mutlu sona yakın. Ancak ekonomik pazarlıklar inanılmaz boyutta. Kartal, golcü konusunda Biliç'in de çok istediği Chelesa'li Demba Ba ile yaptığı görüşmelerde prensip anlaşmasına vardı ancak ücret konusunda pürüz var.MANSİMOV FON'U ÇÖZÜYORDemba Ba, Chelsea'den aldığı 5.5 milyon eurodan fedekarlık istemiyor. Kartal 3.5 milyon euroya kadar çıktı. Chelsea, maliyetten kurtulmak için 2 milyon euroyu kasadan çıkartma konusunda naz yapıyor. Ancak Kartal, Chelsea'nin Rus patronu Abromvich'le muhabbeti iyi olan Beşiktaşlı işadamı Mübariz Mansimov'un ara bulucuğu ile bu krizi de gerekirse kendi cebinden para vererek çözeceği öğrenildi. Marko Marin içinde benzer sorunlar var ve Kartal beklemede.


BİLGİ CEZA ALAMAK İÇİN Kartal tüm bu görüşmeleri İngiltere'de sürdürürken KAP'a bir açıklama yapıp Demba Ba ve Marko Marin transferlerini yalanladı. Ceza ödememek için bu yola başvuran Siyah-Beyazlılar, resmi siteden "Demba Ba ve Marin'in 1 yıl kiralandığı haberleri doğru değildir. Kulübümüz tarafından KAP bildirimiyle birlikte, resmi açıklamalar yapılmadan bu tarz transfer haberlerine itibar edilmemesini önemle rica ederiz" açıklaması yaparak "Transferi KAP'tan takip edin" mesajı verdi.
 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@