Ba'yı Alana Marco Marin Bedava

Fransız golcü için İngiliz kulübüyle masaya oturan siyah-beyazlıların karşısına yüksek bir fatura çıktı. Chelseali yöneticiler, Demba Ba için anlaşmaları durumunda Marin’in de bir yıl kiralık verilebileceğini, karşılığında da bir bedel istemeyecekler

FUTBOL 15.07.2014 - 04:58 22.04.2021 - 00:01 Kartal Bakışı
 Beşiktaş’a “Geldi”, “Geliyor” denen Demba Ba’da pazarlıkların henüz sonuçlanmadığı, bunun da Chelsea’nin golcüyü 7 milyon euro gibi bir bedelle satmak istemesinden kaynaklandığı ortaya çıktı.Kombine hedefiSiyah-beyazlıların kiralamak için çaba gösterdiği, ancak İngiliz kulübünün yöneticilerini ikna edemediği belirtilirken, yapılan pazarlıkta da karşılarına yüksek bir bonservis bedeli çıktı. Chelsa’nin Demba Ba’nın bonservisine karşılık 7 milyon euro istediği, ayrıca Alman sol kanat oyuncusu Marco Marin’i de bir yıl bedelsiz olarak kiralayabileceklerini dile getirdi. Pazarlıklar devam ederken, Demba Ba’yı transfer ederek kombine satışlarını arttırmaya çalışan yönetim bu oyuncuyu Şampiyonlar Ligi ön eleme maçına kadar yetiştirmeye çalışacak. Başkan Orman’ın, Londra’dan dönmesine rağmen hâlâ Chelsea ile görüşen Önder Özen’in de bu transferin maddiyat dışındaki detaylarını çözmeye çalıştığı bildirildi.

Bonservisi Chelsea’de olan fakat geçtiğimiz sezon Sevilla’da forma giyen Marco Marin’i Gökhan Töre’nin natifi olarak belirleyen yönetim Rubin Kazan’dan cevap bekliyor. Kartal, Rubin’den istediği cevabı alamazsa Marin’i düşünecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@