Beşiktaş formasıyla bu sezon ortaya koyduğu performansla beklentilerin altında kalan Belçikalı golcü Batshuayi'nin adale sakatlığı sebebiyle tedavisi sürüyor. Teknik ekibin sürekli temas halinde olduğu yıldız futbolcu, Milli ara sonrası Alanya maçıyla çıkışa geçmeyi hedefliyor.

Kara Kartal’ın sezon başında İngiltere Premier Lig devi Chelsea’den büyük umutlarla kadrosuna kazandırdığı Michy Batshuayi, bu zamana kadar sergilediği performansla beklentileri karşılayamadı. Belçikalı forvet, 12 karşılaşmaya çıkıp 4 gollük form grafiği sergiledi. 28 yaşındaki futbolcuyla sürekli olarak toplantı yapıp ek olarak takım idmanıyla birlikte oyuncusuna özel idmanlar da yaptıran teknik direktör Sergen Yalçın, başarılı isimden en iyi şekilde yararlanmaya çalışıyor.

Yönetimle de görüştü

Gözden kaçırmayın

Güneş'in isteği: Acil olarak iki transfer Güneş'in isteği: Acil olarak iki transfer

Beşiktaşlı yöneticilerin de sık sık formuyla ilgili olarak görüştüğü Batshuayi’nin, şanssız bir dönem geçirdiğini söylediği ve Milli ara sonrası Alanyaspor karşılaşmasıyla beraber gollerini atıp çıkışa geçmeyi hedeflediğini ilettiği kaydedildi. Adale sakatlığı sebebiyle tedavisine birkaç gündür İngiltere’de devam edilen Batshuayi, yeni bir başlangıç yapmak istiyor. (FANATİK)