Ufuk Sarıca'dan Beşiktaş Açıklaması

Pınar Karşıyaka'nın başantrenörü Ufuk Sarıca, Beşiktaş ile görüştüğü yönündeki haberleri yalanladı. Sarıca, yaptığı açıklamada, "Herhangi bir şekilde Beşiktaş'la görüşmem olmadığı gibi Pınar Karşıyaka ile 1 senesi opsiyonlu devam eden bir kontratım var" dedi.

BASKETBOL 06.05.2014, 17:14
Ufuk Sarıca'dan Beşiktaş Açıklaması

Beko Basketbol Ligi'nde sezonun son maçında yarın deplasmanda Aykon TEDAnkara Kolejliler'le karşılaşacak Pınar Karşıyaka'nın başantrenörü UfukSarıca, "Herhangi bir şekilde Beşiktaş'la görüşmem olmadığı gibi PınarKarşıyaka ile 1 senesi opsiyonlu devam eden bir kontratım var" dedi.
     


Sarıca,yaptığı açıklamada, son 2 gündür kamuoyunda çıkan haberlerin doğrulukpayı olmadığını belirterek, "Herhangi bir şekilde gelecek sezon içinBeşiktaş'la görüşmem olmadığı gibi Pınar Karşıyaka ile 1 senesiopsiyonlu devam eden bir kontratım var. Bu asılsız haberler beniilgilendirmediği gibi, sezonun en önemli bu bölümüne odaklandığım yerplay-off ilk tur maçlarıdır. Şu anda konuşulacak konular bu değil ve bizdikkatimizin tamamını play-off'a yönlendirdik. Play-off ilk turundarakibimiz kim olursa olsun çok başarılı geçirdiğimiz bir sezonu yarıfinale kalarak devam ettirmek istiyoruz. Şu aşamada konsantrasyonumtamamen hafta başı başlayacak play-off maçları" şeklinde konuştu.

Loading...
Yorumlar (0)