Ufuk Sarıca'dan Beşiktaş Açıklaması

Pınar Karşıyaka'nın başantrenörü Ufuk Sarıca, Beşiktaş ile görüştüğü yönündeki haberleri yalanladı. Sarıca, yaptığı açıklamada, "Herhangi bir şekilde Beşiktaş'la görüşmem olmadığı gibi Pınar Karşıyaka ile 1 senesi opsiyonlu devam eden bir kontratım var" dedi.

Ufuk Sarıca'dan Beşiktaş Açıklaması

Beko Basketbol Ligi'nde sezonun son maçında yarın deplasmanda Aykon TEDAnkara Kolejliler'le karşılaşacak Pınar Karşıyaka'nın başantrenörü UfukSarıca, "Herhangi bir şekilde Beşiktaş'la görüşmem olmadığı gibi PınarKarşıyaka ile 1 senesi opsiyonlu devam eden bir kontratım var" dedi.
     


Sarıca,yaptığı açıklamada, son 2 gündür kamuoyunda çıkan haberlerin doğrulukpayı olmadığını belirterek, "Herhangi bir şekilde gelecek sezon içinBeşiktaş'la görüşmem olmadığı gibi Pınar Karşıyaka ile 1 senesiopsiyonlu devam eden bir kontratım var. Bu asılsız haberler beniilgilendirmediği gibi, sezonun en önemli bu bölümüne odaklandığım yerplay-off ilk tur maçlarıdır. Şu anda konuşulacak konular bu değil ve bizdikkatimizin tamamını play-off'a yönlendirdik. Play-off ilk turundarakibimiz kim olursa olsun çok başarılı geçirdiğimiz bir sezonu yarıfinale kalarak devam ettirmek istiyoruz. Şu aşamada konsantrasyonumtamamen hafta başı başlayacak play-off maçları" şeklinde konuştu.

YORUM EKLE