Taraftar Beşiktaş'a İnanıyor

Beşiktaş Kulübü Basketbol Genel Direktörü Erman Kunter, "Taraftarlarımız, sezonun başlarında takıma güvenmiyordu galibiyet serisi gelince inanmaya başladılar. TOFAŞ karşısında galibiyet serisini sürdürmek istiyoruz" dedi.

BASKETBOL 24.05.2014, 15:52
157
Taraftar Beşiktaş'a İnanıyor

Beşiktaş Kulübü Basketbol Genel Direktörü Erman Kunter, son dönemdeyakaladıkları galibiyet serisiyle taraftarların takıma olan inancınıyükselttiğini bildirdi.

Kunter,sezon başında taraftarların takıma güveninin az olduğunu belirterek,"İlk başta güvenmiyorlardı ve inanmıyorlardı. Galibiyet serisi gelinceinanmaya başladılar. Maç kazandıkça salondaki taraftar sayımız çoğaldı"dedi. Yarın oynayacakları TOFAŞ karşılaşmasında da taraftarlarındesteğini beklediklerini vurgulayan Kunter, "Her zaman olduğu gibi yarınsalonu dolduracaklardır" ifadesini kullandı.

Elde ettiklerisonuçlarla dördüncülük konusunda iddialı olduklarını dile getirenKunter, sözlerini şöyle sürdürdü: "Dördüncülük konusu sadece bizimelimizde değil. Galatasaray'ın alacağı sonuçlar da önemli. Bizyakaladığımız çizgiyi sürdürmek istiyoruz. Takımda sakatlık sıkıntısıyok. TOFAŞ'ı da yeneceğiz. Rakibimiz de sekizinci olarak play-off'larakalmak istiyor. Bunun için ekstra galibiyet arıyor. Kolay teslimolmayacaklardır. İyi bir takım ve son olarak iyi bir transfer yaptılar."

"Bajramovic, takımı biraz daha ileriye taşıdı"


Kunter,ikinci yarıda yakaladıkları ivmede Kenan Bajramovic'in de katkısınınolduğunu kaydetti. Sezon başında takımı sıfırdan kurduklarını hatırlatanErman Kunter, "Sıfırdan kurulan bir takımın birinci günden itibarenmüthiş netice alması beklenmemeli. Maç sayısı arttıkça oyuncularınbirbirine olan alışkanlığı çoğaldı. İkinci yarıda takıma katılanBajramovic'ten gelen ekstra katkı, bizi biraz daha ileriye attı" dedi.Play-off'ta takım seçme hedeflerinin bulunmadığını vurgulayan Kunter,"Sonuna kadar kazanmaya çalışacağız. Kim çıkarsa çıksın, onlar bizdenkorksun. Yenemeyeceğimiz takım yok" diye konuştu. 

 

Yorumlar (0)