Serinin Son Maçında Hakemler Adil Maç Yönetsin

Beşiktaş İntegral Forex antrenörü Ahmet Kandemir, salı akşamı Abdi İpekçi Spor Salonu'nda oynayacakları maçta mücadeleyi yönetecek hakemlerin adil olmasını istedi.

BASKETBOL 19.08.2015, 11:55
210
Serinin Son Maçında Hakemler Adil Maç Yönetsin

Erkekler Basketbol Ligi play off çeyrek final ikinci maçında kendisahasında Galatasaray Liv Hospital'a 66-64 mağlup olduğu karşılaşmanınbitiminde hakemlerden şikayet etti. Düzenlenen basın toplantısınakatılan Kandemir, kazanma isteğininin iki taraf üzerinde de baskıoluşturduğunu belirterek, "Güzel bir seri oluyor. Heyacanlı ve stresslimaçlar oynanıyor. Biz ilk maçta deplsamanda kazanarak bir avantaj eldeetmiştik. Kendi evimizde kaybederek bu avantajı kaybettik. Açıkçası benbu seviyede kendi evinde oynamanın veya deplasmanda oynamanın avantajdezavantaj olduğunu düşünmüyorum. İki tarafın üzerinde de baskı oluştuğuiçin kolay atışları sayıya çevirmekte zorlandık." dedi.

Salı akşamı Abdi İpekçi Spor Salonu'nda oynayacakları karşılaşmadahakemlerin adil bir maç yönetmesini istediğini ifade eden tecrübelihoca, "Hakemlerin böyle atmosferde maç yönetmeleri kolay olmuyor. Bizilk maçta ağır hakaretler küfürler yedik. Hakemlerin buradaki gibi adilbir şekilde ev sahibi avantajını korumadan bir yönetim göstermelerinibekliyoruz. Gidip orada Galatasaray'ı tekrar yeneceğiz." diye konuştu.

Basın toplantısına katılan Ryan Broekhoff da kendi sahalarında bu maçı kaybettikleri için üzgün olduklarını söyledi.

Yorumlar (0)