Maçın Kilit Noktası Taraftarımız Olacak

Ahmet Kandemir, Galatasaray LH karşısında taraftarımızın desteğinin önemli olduğunu söyledi.

BASKETBOL 16.05.2014, 16:42
173
Maçın Kilit Noktası Taraftarımız Olacak

Beko Basketbol Ligi Play-Off Çeyrek Final ikinci maçında 17 Mayıs(yarın) Cumartesi günü Beşiktaş İntegral Arena’da saat 14.00’daGalatasaray Liv Hospital ile karşılaşacak olan Beşiktaş İntegral ForexTakımımız’da Baş Antrenörümüz Ahmet Kandemir, karşılaşma öncesi internetsitemize açıklamalarda bulundu. Turun favorisinin Galatasaray LivHospital olduğunu belirten deneyimli çalıştırıcı, şöyle konuştu;
 


Deplasmanda Kazanarak Sadece Bir Adım Öne Geçtik“İzleyenleriçin zevkli bir çeyrek final serisi oluyor. Galatarasay Liv Hospitaltakımı, geçen sezonun şampiyonu olmasının yanından kadrosunu muhafazaetmiş ve bu tür serileri oynamaya alışık olan bir kadroya sahip.Deplasmanda rakibimizi yenerek sadece bir adım öne geçtik. Rakibimizinhala bu turun favorisi olduğunu düşünüyorum.”


 

Maçın Kilit Noktası Taraftarımız Olacak“Büyükbir avantaj yakaladık ve kendi evimizde oynayacağımız bu maçta turugeçme şansımız var. Bu maçın kilit noktası taraftarımız olacaktır.Onların tribünde vereceği destek bizi galibiyete götürecektir.Taraftarımız, Galatasaray Liv Hospital karşısında sadece takımına destekverip, başka unsurlara takılmazsa onların desteğini daha güçlühissedeceğimizi düşünüyorum. Taraftarımızın maçın içinde kalması ve 40dakika boyunca siyah-beyazlı forma için ter döken oyuncularımızıdesteklemesi çok önemli olacaktır. Bunun dışında oluşacak etkenlertakımımıza moral olarak zarar verebilir.”


 
Çok Karakterli Oyunculardan Oluşan Takıma Sahibiz“Buturu geçtiğimiz takdirde, çok büyük bir işe imza atmış oluruz. Liginson şampiyonunu yarış dışında bırakmış olacağız. Çok karakterli veyürekli oyunculardan oluşan bir takıma sahibiz. Maçı hiçbir zamanbırakmıyorlar ve kazanma arzuları hiçbir zaman sona ermiyor. Ev sahibiavantajımızı kullanarak bu turu geçmek istiyoruz.” 

Yorumlar (0)