'İyi Bir Avantaj Elde Ettik'

Ahmet Kandemir, EuroCup P Grubu’nda ilk 3 maçı kazanarak iyi bir avantaj elde ettiklerini söyledi.

BASKETBOL 19.08.2015, 11:55
144
'İyi Bir Avantaj Elde Ettik'

Ahmet Kandemir, EuroCup P Grubu’nda ilk 3 maçı kazanarak iyi bir avantaj elde ettiklerini söyledi.EuroCup P Grubu 4.maçında bu akşam saat20.00’da Beşiktaş İntegral Arena’da Cedevita Zagreb ile karşılaşacakolan Beşiktaş İntegral Forex Takımımız’da Baş Antrenörümüz AhmetKandemir, karşılaşma öncesi açıklamalarda bulundu.Herkesin birbirini yenebilecek bir güce sahip olduğunu belirtendeneyimli baş antrenör, şunları söyledi;

 
‘Cedevita Zagreb Maçını Kazanmak İstiyoruz’


“Dahaöncede söylediğim gibi çok zor bir grupta oynuyoruz. Herkes hem içeridehem de dışarıda galibiyet alabilecek pozisyona sahip durumda. Bizgrupta şu anda devrenin 3 maçını da kazanarak iyi bir avantaj eldeettik. Özellikle bu 3 maçın 2’sini dışarıda kazanmış olmamız bizim içinbüyük avantaj oldu. EuroCup’ta arka arkaya evimizde 2 maç oynayacağız vebirini kazanmamız halinde gruptan çıkmış olacağız. Bence bu gruptançıkmak önemli bir başarı olacaktır. Bu başarıyı Cedevita Zagreb maçınıkazanarak yapmak istiyoruz.”

 

 
‘Gökhan Şirin ve Onur Çalban’ın Performansı Çok Önemli’


“BradBuckman’ın sakatlığı uzun rotasyonumuzda bizi olumsuz etkileyecek. Arkaarka zorlu maçlar oynayacağız. Bu maçlarda Gökhan Şirin ve OnurÇalban’ın göstereceği performans çok önemli olacaktır. Brad Buckman’ınyokluğunda onlara çok iş düşecek.”  

Yorumlar (0)