İşte Quaresma'nın Beşiktaş'a geliş amacı

Beşiktaş tarihinde Avrupa’da bir sezonda en fazla gol atan oyuncu geçen yıla kadar 5 golle Quaresma’ydı. Ancak Demba Ba 8 golle unvanı eline aldı. Şimdi Q7’nin hedefi yeniden bu rekorun sahibi olmak.

İşte Quaresma'nın Beşiktaş'a geliş amacı

Be­şik­ta­ş’­ın ye­ni­den kad­ro­su­na kat­tı­ğı Por­te­kiz­li yıl­dız Ri­car­do Qua­res­ma için Si­yah-Be­yaz­lı ta­kım­da­ki ye­ni se­zo­nu­nun apay­rı bir öne­mi var. Q7, ta­kım için ol­du­ğu ka­dar Dem­ba Ba ta­ra­fın­dan elin­den alı­nan re­kor için de mü­ca­de­le ede­cek. Por­te­kiz­li, Kar­ta­l’­da­ki ilk dö­ne­min­de, 2010-11 se­zo­nun­da boy gös­te­ri­len Av­ru­pa Li­gi­’n­de ra­kip fi­le­le­re 5 gol gön­der­miş ve Si­yah-Be­yaz­lı ta­kım­la Av­ru­pa­’da bir se­zon­da en faz­la gol atan futbolcu ol­muş­tu.

9 GOL ATMASI GEREKİYOR

Si­yah-Be­yaz­lı­la­r’­ın ge­çen se­zon kad­ro­su­na kat­tı­ğı ve se­zon so­nun­da ise Çi­n’­in Shang­ha­i Shen­hu­a ta­kı­mı­na 13 mil­yon eu­ro­ya gön­der­di­ği Se­ne­gal­li Dem­ba Ba ise Şam­pi­yon­lar Li­gi ön ele­me tur­la­rı ile Av­ru­pa Li­gi grup maç­la­rın­da 8 kez fi­le­le­ri ha­va­lan­dı­ra­rak re­ko­ru eli­ne al­dı. Kartal’­da göz­ler Qua­res­ma­’nın ye­ni se­zon­da mü­ca­de­le edi­le­cek Av­ru­pa Li­gi­’n­de 9 gol atıp re­ko­ru ye­ni­den ele alıp ala­ma­ya­ca­ğın­da ola­cak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sergün
Sergün - 3 yıl Önce

Yaaaa..Demek rekor ve Beşiktaş,ın başarısı için gelmiş,,Duygulandım....Avrupada 700.000 Euro ya oynuyordu bunun yüzde kıtkı vergiye kalan 420.000 Euro...Beşiktaş,dan alacağı ise yaklaşık 2.500.000 Euro vergisiz net..Acaba Q7 niye geldi..

123
123 - 3 yıl Önce

bi bok yapmıcak gene orospu cocugu beşiktaşı somurup gıdecek

456
456 - 3 yıl Önce

o.ç 123, sen kimsin lan bjk futbolcusuna hakaret ediyosun, ibn. ç..ğu

Hayati.K
Hayati.K - 3 yıl Önce

123 defol renkli yavşak

789
789 - 3 yıl Önce

123 ADRESİNİ VER SENİ BULUP ÇIKTIĞIN YERE SOKUCAM SEN ORJİNAL OROSBU ÇOCUĞUSUN

Ugur
Ugur - 3 yıl Önce

Demba ba, Quaresmanin tek bacagi etmez. Bos kaleye gol atamiyordu. Quaresma butun Dunyanin tanidigi Unlu bir yildizdir. Tartismaya gerek yok. Bu yetenekle 10 Milyon euro bile eder. Iyiki geldi sagolsun.yoksa bu kadroyu bu sene 5-6 bin kisiden fazla insan seyretmezdi. Hosgeldin Buyuk Yildiz,hadi hemen gidip q7 formasi alalim!