''Bizi Negatif Yönde''

Faruk Beşok ve Doğukan Şanlı Olin Edirne maçı sonrası açıklamalarda bulundu.

BASKETBOL 19.08.2015, 11:55
215
''Bizi Negatif Yönde''

Beşiktaş İntegral Forex Yardımcı Antrenörü Faruk Beşok, BekoBasketbol Ligi'nde Olin Edirne'yi 87-68 yendikleri maçta, ikinci yarıdayaptıkları başarılı savunmayla sonuca gittiklerini söyledi.

Beşok, Beşiktaş İntegral Arena'daki maçın ardından düzenlenen basıntoplantısında yaptığı açıklamada, ligin ikinci yarısından itibarenoynadıkları 8 maçta 7 galibiyet aldıklarını hatırlatarak, "Avrupa kupasıyoğunluğu ve sakatlıklar bizi negatif yönde etkilemişti. Daha düzenliidman yapmaya başladık. Ne kadar kısıtlı kadroyla oynasa da OlinEdirne'nin yetenekli oyuncuları var. Rakip karşısında ikinci yarıdayaptığımız iyi savunmayla skoru lehimize çevirdik" diye konuştu.

Genç oyuncuların ortaya koyduğu performansın da kendilerinisevindirdiğini kaydeden Beşok, "Doğukan ve Kartal ciddi katkı sağladı.Bu katkıya devam etmelerini bekliyoruz" dedi.

Maçta başarılı bir performans ortaya koyan Doğukan Şanlı ise kötübaşladıkları mücadelede, kazanacaklarına inanarak oynadıklarınıvurgulayarak, "Hocamın bana verdiği şansı iyi değerlendirmek istiyorum.Umarım performansımla onu mutlu etmişimdir. Beni oynattığı sürece buperformansı vermeye devam edeceğim" şeklinde ifadeler kullandı.

Yorumlar (0)