Beşiktaş'ta Flaş İstifa

TBL’ye 13 maçta 10 galibiyetle başlayıp zirvenin ortağı olan ancak son 3 maçını kaybeden Beşiktaş‘ta Baş Antrenör Ahmet Kandemir istifa etti.

Beşiktaş'ta Flaş İstifa

TBL’ye 13 maçta 10 galibiyetle başlayıp zirvenin ortağı olan ancak son 3 maçını kaybeden Beşiktaş‘ta Baş Antrenör Ahmet Kandemir istifa etti.

Darüşşafaka maçından sonra istifasını yönetime sunan Kandemir, yarın Neptunas‘la oynanacak Eurocup maçında son kez takımın başında sahaya çıkacak. Yöneticiler bu süreye kadar Kandemir’i istifadan döndürmeye ikna edemezse ayrılık resmi olarak açıklanacak.

 

Kaynak : basketimiz.com

YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat
Murat - 4 yıl Önce

A.Kandemir giderse yazık olur, İyi bir koç, sahip çıkmalıyız..

Senol
Senol - 4 yıl Önce

Lan bizde Orman istifa etti zannettikte sevincle bakmaya kostuk. Tuh, simdi uzuldum!

asi ruh
asi ruh - 4 yıl Önce

oh be sonunda futboldaki gibi bir yapılanma basketbola işlemez iyi bir koçun olmadıktan sonra yabancı dil bilen bir koçun olmadıktan sonra oyunculara istediğini aktaramazsın oyun soğutmayı bilmeyen bir koçtu nerede mola alınır bilmiyordu rakip üç uzunla oynarken sen 4 kısa ile oynayamazsın patır patır pota altından gömçürürler sayıları sende üçlük atacağım diye bekle o kadar iyi şütörümüz yok lofton ve brekoff bile devamlılıkları yok oyun kurucu tercihleri faciadı kerem iyi bir öğretici olur takımı sırtlayıp götürmez engin atsür ne kadar çabalasa fayda etmiyor kapasitesi bu kadar sınırlı basketbola yıllık 15 m e garanti harcanması lazım orta düzeyden bir adım sağlayacak oyuncularla tecrübeli takıma level atlatacak oyuncuların harmanlaması gerek bunun için önce iyi bir koç gerek

hamit
hamit - 4 yıl Önce

istifa da yok, kulup de gondermedi. Haber palavra anlasilan, hevesimiz kursagimizda kaldi yine.

kadir
kadir - 4 yıl Önce

şimdiye kadar ki çırpınışlarınız ve emekleriniz için teşekkürler! ancak daha fazla olmuyor Ahmet Kandemir, kusura bakma! yolun açık olsun

fatih
fatih - 4 yıl Önce

orman atamanı geri getir

osman
osman - 4 yıl Önce

orman kımseyı getırme. ıstıfa et yeter. ıstenmıyorsun .ne yuzsuz adam bu be.