Beşiktaşlı Yöneticiden, taraftara şok sözler!

Beşiktaş sevdası için altı saat yol gittiler ama yöneticiden azar işittiler.

*Basketbol- 09.12.2015, 10:09 09.12.2015, 10:10
773

 Taraftarlar, Beşiktaş'ın Uşak maçı için İstanbul'dan yola çıktılar. Ama biletlerin tükendiği öğrendiler. Yönetici Hakan Özköse de "Siz deli misiniz Uşak'a maça geliyorsunuz?" dedi.

BEŞİKTAŞ sevdası için 6 saat yol gittiler ama yöneticiden "Niye geldiniz?" azarı işittiler… Beşiktaş Sompo Japan Erkek Basketbol Takımı, geçtiğimiz cumartesi günü deplasmanda Uşak Sportif ile karşılaştı. Siyah-Beyazlı taraftarlar da takımlarına destek vermek için üç otobüs ile İstanbul'dan yola çıktı. Tam 6 saat yol yapan taraftarlar, 490 kilometre uzaktaki Uşak'a vardı. Ama Beşiktaş'a gönül verenler, karşılaşmanın oynanacağı Uşak Üniversitesi Spor Salonu'nda kötü bir sürprizle karşılaştı. Bileti olmayan taraftarlar, bilet almak için kuyruğa girdi. Ama biletlerin tükendiğini öğrenince büyük bir şok yaşadı.

OTOBÜSTEN DESTEK VERDİLER

Ayrıca Güvenlik güçleri de alkollü olduğunu tespit ettikleri bazı Beşiktaşlılar'ı salona almadı. Bileti olan taraftarlar da "Onlar girmezse biz de girmeyiz" dedi ve Beşiktaş Basketbol Şubesi Sorumlusu Hakan Özköse ile görüştü. "Buraya kadar geldik. 'Bilet yok' dediler. Bize yardımcı olur musun?" diyen Beşiktaşlılar'a yöneticinin cevabı bir hayli ilginçti. Hakan Özköse, "Siz deli misiniz Uşak'a maça geliyorsunuz?" dedi. Salona giremeyen Siyah-Beyazlı taraftarlar, otobüste maçı izledi ve Beşiktaş'a oradan destek verdi. Beşiktaş Sompo Japan, karşılaşmayı 66-64 kaybetti.

KAYNAK: Akşam
Yorumlar (3)
Ersin 5 yıl önce
Evet Orman ve yonetim istifa! Yeter artik. 3 sene herseyi bok ettiniz!
Serkan 5 yıl önce
İçeride izleselerde 2 sayıyla Beşiktaş kazanırdı. Bu yönetimden bıktık. Stadı açın ve defolun artık!!!
necsoy 5 yıl önce
evet.. yeni yönetim gelsin,kapıda bilet dağıtsın...bunlar da stadı yapıp gitsin..görevleri buraya kadardı çünkü...taraftar 2 yorum,2 beğeni verdiğine göre genel mantık bu...

stad yapma yönetimi,şampiyon olma yönetimi,otelde ağırlayan yönetim,tranfer yapan yönetim,dünya devi yapan yönetim,iktidara yalanan yönetim,salon yapan yönetim,plaza diken yönetim....hepsi sırayla gelsin..nasılsa bu iş monopol oyunu ya..!!