Beşiktaş'ı En İyi Yerlere Taşımak

Doğukan Şanlı ve Kartal Özmırak, Beşiktaş resmi internet sitesine açıklamalarda bulundu.

BASKETBOL 24.03.2014, 18:11
192
Beşiktaş'ı En İyi Yerlere Taşımak

Beşiktaş İntegral Forex Takımımız’ın 23. haftasında oynadığı ve 87-68galibiyetle ayrıldığı Olin Edirne maçında, oyuna sonradan girerek etkiliperformans sergileyen genç basketbolcularımız, Doğukan Şanlı ve KartalÖzmızrak, internet sitesine bu performanslarıyla ilgili açıklamalardabulundular. Genç yetenekler şunları söyledi.
 
Doğukan Şanlı


“Uzunsüre takımdan ayrı kaldıktan sonra, kendi evimizde oynadığımız OlinEdirne maçında takımıma olumlu katkı sağladığım için mutluyum. İyi birsüre aldığımı düşünüyorum. Sahada ağabeylerim bana çok yardımcı oldu veşut atma şansı tanıdıları. Play-off yolunda iyi bir sırada yer almakiçin önemli bir galibiyet aldığımızı düşünüyorum. Daha iyi çalışıp,takımıma daha çok katkı vermek istiyorum. Baş Antrenörümüz AhmetKandemir’e de bana güvendiği için çok teşekkür ederim.”


 
Kartal Özmızrak


“Sezonbaşından itibaren sakatlığımdan dolayı bir çok maçta takımımı yalnızbıraktım. Yeni yeni kadroya dahil oluyorum. Kendi adıma performansımınçok iyi olduğunu düşünmüyorum fakat daha çok çalışarak, çok daha iyiperformanslar ortaya koyacağım. Altyapıda ve Genç Milli Takım’da olduğugibi Doğukan Şanlı ile aynı anda sahada olmak benim için büyükmutluluktu. Bize bu şansları verenlere çok teşekkür ederim. Takım olarakBeşiktaşımızı en iyi yerlere taşımak için mücadelemizi sürdüreceğiz.” 

Yorumlar (0)