Beşiktaş'a Bir Sponsor Daha

Konuyla ilgili siyah beyazlıların resmi internet sitesinden yapılan açıklama şu şekilde:

Beşiktaş'a Bir Sponsor Daha

Kadın Basketbol Takımımızın forma önü sponsoru olan Odeabank ile imza töreni, 10 Şubat Salı günü Beşiktaş Akatlar Arena'da gerçekleştirilecek.

Basın toplantısına; Başkanımız Fikret Orman'ın yanı sıra, Basketboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Hakan Özköse, Odeabank Yönetim Kurulu Üyesi Ayşe Korkmaz ve Genel Müdür Yardımcısı Cem Muratoğlu ile Kadın Basketbol Takımımız katılacak.

Program
Yer: Beşiktaş Akatlar Arena/ Beşiktaş
Tarih: 10 Şubat 2015 Salı
Saat: 10:30

YORUM EKLE
YORUMLAR
aslanavcisi
aslanavcisi - 4 yıl Önce

güzel artık amatör şubelerin kendini döndürmesi lazım futbol kulubün ayrı basketbol şubesi ayrı diğer branşlar ayrı böyle olursa kurumsallık ve başarı gelir.

fthspkn
fthspkn - 4 yıl Önce

her branşa sponsor bulunabilmesi muhteşem,trabzonspor un hala forma reklamı yok.ayrıca her branşta yarışmak zorunda olduğumuzu düşünmek çok mantıklı değil.futbol ve erkek basketbol ve de en önemlisi erkek hentbol takımları dışında ki branşlarda eğer başarı ihtimalimiz var ise yarışalım ama yıllardır hiçbir başarımız olmadığı branşlardan çekilmeliyiz.kızan kişiler olacaktır ama oynadığı lig ten alt lige düşmek Beşiktaş ımın yaşamaması gereken bir durumdur.

ali can
ali can - 4 yıl Önce

Bunları burada yazıyorsunuz.fenerliler kuduruyor.aziz yıldırım yine sallar bu hafta..

Özde BJK
Özde BJK - 4 yıl Önce

Arkadaşlar, taraftar sayfalarında yapılan anlamsız yorumları anlamak mümkün değil. BJK iyi yolda, işte nedenleri;
- BJK sponsor firmalar açısından iyi bir örnek. Duruşu olan; marka kolları yaratabilmiş; renklilerin aksine sadece popüler kültür ve kavgadan beslenmeyen; temiz, ilkeli vs. Bunu ortaya çıkarabilmek önemliydi, bu da yönetimle ve özellikle IMC'nin pazarlama faaliyetleri ile güçlendi (Stat inşaatından, Beko'ya kadar dönen reklamlara bakın).
- BJK son 5-6 yıldaki Aziz atağı hariç amatör branşlara hep önem vermiş ve renklilerin önünde götürmüştür bu yarışları, hem branşl adeti hem de başarılar olarak (inceleyin görürsünüz.
- Şu anda da bu kadar aşağıladığınız boyutta değiliz (BJK Bayan Avrupa yarı final, erkek son 16; atletizm, pinpon, güreş, altyapı, hentbol şampiyonlar ligi vb.)
- Bu armaya güvenin ve rahat olun, yapılanlar ile önümüzdeki yıllar bizim yükseldiğimiz, renklilerin kendi kavga, şike ve pisliklerinin içinde boğulacağı bir dönem olacak.

ark hem sponsor odeabankla bu
ark hem sponsor odeabankla bu - 4 yıl Önce

Sponsorlar kulubevreklam cekiyor ben gurulaniyorum vodafone integrala beko ya sonsuz tesekkurler

ahmet katranci
ahmet katranci - 4 yıl Önce

Sponsor varda menin anlamadigim neden para yok sirf olsun diyemi sponsorluklar var hic anlamiyorum