Beşiktaş Tura İnanıyor

Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Özköse, ULEB Avrupa Kupası'nda Sekizli Final'de yarın Rusya'nın Nizhny takımıyla deplasmanda yapacakları maçı kazanarak turu atlayacaklarına inandıklarını söyledi.

BASKETBOL 11.03.2014, 14:15
104
Beşiktaş Tura İnanıyor

Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Özköse, ULEB AvrupaKupası'nda Sekizli Final'de yarın Rusya'nın Nizhny takımıyla deplasmandayapacakları maçı kazanarak turu atlayacaklarına inandıklarını söyledi.

Özköse, çok zor bir maçınkendilerini beklediğini belirterek, "Rakibimiz de sahasında çeyrekfinale çıkmak için mücadelesini verecek ama biz takımımıza güveniyoruz.Başantrenörümüz Ahmet Kandemir önderliğinde takımımızın Nizhny'i yenerekturu geçeceğine inanıyoruz" dedi.

Sezon başından yaşadıkları sakatlık sıkıntılarının ardından artıktakım olduklarını kaydeden siyah-beyazlı kulübün yönetim kurulu üyesi,"Oyuncularımız birbirlerinin eksiklerini kapatarak çok iyi performansortaya koyuyor. Tüm arkadaşlarımız özverili davranıyor. Kendi güçlerininüstünde performans ortaya koyuyor. Bu başarılı sonuçlara Rusya'da dadevam edecekler" diye konuştu.

"Ahmet, Mehmet olarak bakmıyoruz. Takım olarak çok iyi oynuyoruz"diyen Hakan Özköse, "Maçtan hiçbir şekilde kopmuyoruz. Son saniyeyekadar mücadelemizi veriyoruz. Aynı oyunumuzu yarın da ortaya koyacağız"ifadelerini kullandı.

"Taraftarlarımız Moskova'yı da şölen yerine çevirecektir"Özköse, Rusya'daki maçta taraftarların takımı yalnız bırakmayacağını kaydetti.

Taraftar desteğinin her zaman önemli olduğunu vurgulayan Hakan Özköse, şunları söyledi:

"Rusya'da da onların ruhunun yanımızda olacağını biliyoruz. Deplasmanmaçlarında da taraftarların desteğini içimizde hissediyoruz.Moskova'daki maçta mutlaka Beşiktaş taraftarı olacaktır. Rusya'daçalışan Beşiktaşlılar var. Onların salonu şölen alanına çevireceğineinanıyorum."

Yönetim kurulu olarak amatör branşlara büyük destek verdiklerinikaydeden yönetim kurulu üyesi Özköse, "Yönetim kurulu olarak basketboltakımımızdan çok memnunuz. Onlardan beklentilerimiz çok daha büyük.Takımımız daha iyi yerlere gelecektir. Biz Beşiktaş ailesiyiz. Her zamangeleneklerine bağlı bir kulübüz. Beşiktaş olarak aile bütünlüğünde herbranşta başarıya koşacağız" diye konuştu.

Yorumlar (0)