Beşiktaş Resmen Açıkladı!

Basketbol Genel Direktörlüğü görevine getirilen Yiğiter Uluğ için Başkanımız Fikret Orman’ın da katıldığı bir imza töreni düzenlendi.

BASKETBOL 03.06.2014, 17:26
133
Beşiktaş Resmen Açıkladı!

Akaretler’deki kulüp binasında düzenlenen imza törenine; BaşkanımızFikret Orman, Sayman Yönetim Kurulu Üyemiz Ahmet Ürkmezgıl, Taraftarlar,Dernekler ile Basketbol ve Kürek Şubelerimizden Sorumlu Yönetim KuruluÜyemiz Hakan Özköse, Başkan ve Yönetim Kurulu Kurumsal DanışmanımızTuğrul Yenidoğan ve eski basketbol genel direktörümüz Erman Kunterkatıldı.


 
Başkanımız Fikret Orman, törende yaptığı konuşmadagörevinden ayrılan Erman Kunter’e kulübümüze yapmış olduğu katkılardandolayı teşekkür etti ve şunları söyledi: 
“Erman Kunter hocamızantrenörlük yapmak istediğini bize bildirdi, biz de kabul ettik. ErmanKunter, kulübümüz için önemli bir isimdir. Kendisine emeklerinden dolayıteşekkür ederiz.”
 
“Yiğiter Uluğ, bilgisine deneyiminegüvendiğimiz bir kişidir. Başarılı olacağına inancımız tamdır.Oluşturduğumuz yapının üzerine daha da koyarak önümüzdeki sezon dahabaşarılı olacağımızı düşünüyorum. Yiğiter Uluğ’un Camiamıza hayırlıolmasını diliyorum.”

Yorumlar (0)