Akatlar'ı Dolu Görmek İstiyoruz

Baş Antrenörümüz Ahmet Kandemir, Banvit karşısında sahadan galibiyetle ayrılmak istediklerini söyledi.

BASKETBOL 05.05.2014, 13:09
Akatlar'ı Dolu Görmek İstiyoruz

Beko Basketbol Ligi’nde normal sezonun son haftasında 7 Mayıs Çarşambagünü Banvit’i ağırlayacak olan Beşiktaş İntegral Forex Takımımız’da BaşAntrenörümüz Ahmet Kandemir, karşılaşma öncesi internet sitemizeaçıklamalarda bulundu. Önümüzdeki sezon EuroCup’ta oynamayı garantialtına almak için ligi ilk 5 içinde bitirmek istediklerini belirtenAhmet Kandemir, şöyle konuştu;
 


İkinci Yarıda Başarılı Performans Sergiledik


“Liginilk yarısında şansız mağlubiyetler aldık. Fakat ikinci yarıda arkaarkaya galibiyetler alarak başarılı bir performans sergiledik. Şimdinormal sezonun son haftasında Banvit ile karşılaşacağız ve bu maçıkazanarak, bu performansı iyi bir şekilde noktalamak, normal sezonugalibiyetle tamamlamak istiyoruz. Banvit maçında alacağımız galibiyetbizim için hem play-off maçları öncesi moral kazanmak, hem de önümüzdekisezon EuroCup’a katılmayı garantiye almak için önem taşıyor. Ligin sonhaftasında oynanacak olan mücadeleler ligdeki sıralamayı belirleyecekama biz Banvit maçını kazanarak ligi ilk 5’te bitirmek istiyoruz.”
 


Beşiktaş İntegral Arena’yı Dolu Görmek İstiyoruz
“Play-offmaçları öncesinde taraftarımızın Beşiktaş İntegral Arena’yıdolduracağını düşünüyorum. Bu bizim için moral olacağı gibi,rakiplerimiz için de bir gözdağı olacaktır. Banvit, ligin zirvesinde tekmağlubiyetle yer alıyor ama biz rakibimize ikinci mağlubiyetinitattırmak istiyoruz. Taraftarımızın desteğine bu dönemde her zamankindendaha çok ihtiyacımız olacak. Takım olarak Beşiktaş İntegral Arena’yıdolu görmek istiyoruz.”

Yorumlar (0)