Adresimi veririm bizim sokakta protesto ederler

Beşiktaş İntegral Forex, Eurocup M Grubu 4. hafta maçında kendi evinde Neptunas Klaipeda’yı 80-78 mağlup etti.

Adresimi veririm bizim sokakta protesto ederler

Beşiktaş’ı seven, inanan, Beşiktaş’ın başarısı isteyen her Beşiktaşlıya saygılarının sonsuz olduğunu belirten Kandemir, "Beğenmedikleri oyuncu, yönetici koç olabilir. Herkesin protesto etmeye hakkı var. Ama takım biraz geriye düşünce maç içinde takıma yapılan olumsuz bir müdahale oyuncuların oyun içerisindeki direncini düşürüyor. Buna da örnek vermem gerekirse, ilk devre boyunca evinde sadece Efes’e 1 sayıyla kaybetmiş bir takım, Darüşşafaka maçında tepkilerden dolayı maçı bıraktı. Burada önemli olan kişiler değil Beşiktaş’tır. Gidenler gider, kalanlar kalır. Beşiktaş sürekli kalır. Tepkileri maçtan önce yapmalarını doğru bulmuyorum. Maçtan sonra istediklerini yapabilirler. Adresimi veririm bizim sokakta protesto ederler. Önemli değil. Takıma zarar vermek hiçbir Beşiktaşlı'nın isteyebileceği bir şey değildir. Onlara ben Beşiktaşlı değil demek istemiyorum ama sağduyuya davet ediyorum herkesi" diye konuştu.

Maçın son saniyelerinde attığı üçlük ile takımına galibiyeti getiren Chris Lofton ise, “Koçumuzla takım arkadaşlarım bana çok güveniyordu. Ben sadece çıkıp gerekeni yaptım” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
YAVUZ CEYLAN
YAVUZ CEYLAN - 4 yıl Önce

SENİN KARAKTERİNİN NE OLDUĞUNU BÜTÜN TÜRKİYE BİLİYOR.O SEBEPLE KARAKTERDEN BAHSEDECEK EN SON KİŞİ SENSİN.İKİNCİSİ BEŞİKTAŞ EKİM AYINDA TOLGAYLA GÖRÜŞTÜ.ONU FAZALA PARA VEREREK AYARTMAYA ÇALIŞAN SİZSİNİZ.KARAKTERLİ ÇOCUKMUŞ Kİ PARAYI DEĞİL KARAKTERİ TERCİH ETTİ.

umut
umut - 4 yıl Önce

Ahmet bey bence bu konuda konuşup, polemik oluşturmanız yanlış... Sessiz kalın. Ağır olun.

AHMET KANDEMİR'E SAHİP ÇIKALI
AHMET KANDEMİR'E SAHİP ÇIKALI - 4 yıl Önce

BASKETBOL TAKIMIMIZ İYİ GİDİYOR, A.KANDEMİR HOCAYA VE TAKIMA SAHİP ÇIKMAK LAZIM BU BİZİM ASLİ GÖREVİMİZ...

gozde
gozde - 4 yıl Önce

Yavuz Ceylan bey. Yanlis haberin altina yorumu koymussunuz asdafsdf

tekin
tekin - 4 yıl Önce

kandemir bırak bu şovları.istifa et biran once.

AVRUPA KARTALI
AVRUPA KARTALI - 4 yıl Önce

ŞOV YAPMA KANDEMİR SON SANİYE ÜÇLÜĞÜNÜ LOFTON ATTI SEN DEĞİL SEN 15 SAYI FARKTA BILE MOLA ALMAYIP 20 SAYI OLMASINI BEKLEYEN DANGALAĞIN TEKİSİN GİT ARTIK ULAN