Başkan Ne Derse O

Beşiktaş'ın başarılı teknik adamı Bilic, "Başta Başkanımız olmak üzere bütün yönetim, kulüp için büyük fedakarlık yaptı. Hepsine teşekkür borçluyum. Benim ve oyuncularımın burada bulunma nedeni şampiyonluk. Bu dönemde yarıştığımız 3 kulvarda da hedef

FUTBOL 06.09.2014 - 03:00 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı

Siyah-Beyazlılar'ın 1 numarası Fikret Orman'ın, önceki gün FANATİK aracılığıyla teknik heyete gönderdiği mesaja, Slaven Bilic'ten cevap geldi. Yeni sezon öncesinde Hırvat teknik adamın bütün istediklerini yerine getirdiğini söyleyen Orman, "Artık bundan sonra bahane istemiyorum. Tek kriterim şampiyonluk" ifadelerini kullanmıştı. Bu açıklamalar sonrası Fikret Orman'ın görüşlerine cevap veren Slaven Bilic, "Başta Başkanımız olmak üzere bütün yönetim, kulüp için çok büyük fedakarlıklar yaptı. Hepsine teşekkür borçluyum. Benim ve oyuncularımın da zaten burada olma nedenleri şampiyonluk. Bu sezon yarıştığımız; Süper Lig, UEFA Avrupa Ligi ve Türkiye Kupası'nda da zirveyi hedefliyoruz. Taraftarlarımızın desteğiyle bunu başaracağız" ifadelerini kullandı.

'Daha da güçlendik'

Yeni sezon öncesinde; Manuel Fernandes, Hugo Almeida ve Jermaine Jones gibi isimlerin ayrılmasının ardından yapılan; Demba Ba, Cenk Tosun, Jose Sosa transferleriyle daha da güçlendiklerini belirten Bilic, "Geçen sezon aramızda bulunan Gökhan Töre ve Ramon Motta'yı da kadromuzda tutmamız doğru bir hamle oldu. Yeni dönemde daha da güçlenen kadromuzla önümüze çıkan engelleri birer birer aşıp zirveye doğru tırmanacağız" diye konuştu. 

 

Kaynak : FANATİK