Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, 2022 Yılı 1. Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda açıklamalarda bulundu. Başkan Ahmet Nur Çebi'nin açıklamaları haberimiz içeriğinde.

Tüzüğümüzü yenilemek lazım. Bu tüzük bize hitap etmiyor. Sağlıklı olması için bir çalıştay ya da bir askı süresi tüzüğe koyalım. Tüzükte bundan sonra değişiklik olacaksa askıda kalsın.

Şimdi 3.9 milyar TL net borcumuz var

"Geldiğimizde borç 3.3 Milyar TL’ydi, şimdi 3.9 milyar TL net borcumuz var. 600-700 milyon faiz yükümüz var. Biz çok büyük sorunlar çözdük. Bundan sonraki dönem, Beşiktaş’ın geleceğinin planlanması için adımlar atılması gereken dönem."

Ljajic sözleri

‘Ljajic konusu var. Adamı oynattık değerlenmedi, oynatmadık değerlenmedi. 'Ben İstanbul’da mutluyum' dedi. Bizden 3 milyon 750 bin Euro alan oyuncuya 750 bin Euro bile teklif gelmedi. Sergen Hoca da oynatmak istedi ama olmadı. Sergen Hoca, 'Bundan olmayacak' dedi. Adam oynamıyor."

Aboubakar açıklaması

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'ta Amir Hadziahmetovic pazarlığı sürüyor Beşiktaş'ta Amir Hadziahmetovic pazarlığı sürüyor

"Pjanic, Batshuayi ve Teixeira... Pjanic ve Teixeira için izin verin de böyle oyuncular kadromuzda olsun. Batshuayi zaten Aboubakar'ın yerine geldi. Aboubakar'ın geçen sezondan sonra kalması mümkün değildi. Bu oyuncuların devam edip etmeme hakkı elimizde. Aboubakar ile geçen sene yaşananlar ortada, daha kadromuzda olamazdı"

Talipleri var

"Ersin ve Rıdvan'ın performansları ortada. Genç çocuklarımıza talipler de var."

Önder hocaya ben sahip çıkacağım

"Önder Hoca ile devam ediyoruz ama camia sabır göstermiyor. Madem mazbata benim elimde o zaman ben sahip çıkacağım."

Sergen Yalçın cevabı

"Beşiktaş'ın ekmeğini yemiş biri, Kayserispor maçı sonrası Youtube'da gidip olmayan şeyleri söyleri söylüyor. Sergen Yalçın bizim kıymetlimiz. İleride tekrar gelecek, çalışacak. Ben Beşiktaş'ın menfaatleri için pazarlık yaptım. Kötü mü yaptım? Kendisi iki kez hiçbir şey talep etmeden bırakmak istedi. Beşiktaş'ın çocuğu olduğu için hiçbir şey istemedi ama ben frenledim. Sergen Hocamızın altını ben oymadım. Asla yapmadım. Kim şampiyon olmak istemez? Böyle bir şey olabilir mi? Sergen Yalçın, müzemizdeki son 3 kupayı getiren hocamız. Ben onun yıpratılmasına izin vermem."

Gerekeni yapmadığımı düşünüyorsanız yapan başkanı getirin

"Hakemlerle ilgili gereğini yapıyorum. Gidiyorum, bağırıyorum, çağrıyorum. Beyler cinayet işleyemem! Gerekeni yapmadığımı düşünüyorsanız yapan başkanı getirin."

Bana sahip çıkın

"Beni seçin ya da seçmeyin ama bana sahip çıkın. Üç kez kovid oldum, kokum kırıldı, 110 milyon tl para verdim, dört evi ipotek ettim, 600 milyon tl borca kefil oldum. 4 kupa ve şampiyonluklar getirdim." (FANATİK)