Telegol yorumcusu Serhat Ulueren kaleme aldı....

 BEŞİKTAŞLI oyuncular, biraz ciddi olsa veya G.Saray’ın adından korkmasa, ikinci yarı Jose Sosa acemi vuruşlarla saç-baş yoldurmasa maç farklı biterdi. Evet G.Saray diğer maçlara oranla kabul edelim disiplinli oynadı, bu maçı kazanmak için çok çabaladı ama hepsi bu. Gücün yoksa veya enerjini ekonomik kullanamazsan çarpılırsın. Yasin ve Emre ile öne geçecek pozisyonları da buldu G.Saray ama el freni Sneijder’in oynayıp Sinan Gümüş gibi bir pırlantanın 64 dakika kulübede oturması gerçekten büyük skandal.
 
AYLARDIR söylüyorum ve bunlar gitmediği sürece gerekirse aylarca söylemeye devam edeceğim; bu Dursun Özbek ve ‘İşbecer’emeyen yönetimle G.Saray çökmeye mahkumdur. 
Bugün Hamza’yı görevden alanlar, Denizli ve sonrasında göreve getirilen ama futbolun f’sini bile bilmeyen teknik adamlara “buyur” diyerek güzelim Euroları saçanlar hesap vermelidir.
 
BAŞAKŞEHİR’İ YENEMEZ!
 
MUSLERA olmasa G.Saray fark yerdi. Sabri de iyi oynadı. Hakan Balta, Linnes, Denayer de kötü oynamadı ama gazı kaçmış, birbirlerinin arkasından kulis yapan, dedikodunun bol olduğu bir ortamda ne beklenebilir ki? Sezonun en iyi futbolunu dün de oynasa işte G.Saray bu.
 
2 haftadır Beşiktaş farklı kazanır, en az 3’lük yapar G.Saray’ı diyordum tutturamadım, özür dilerim. İnanın Beşiktaş’ın bu kadar korkak oynayacağını, Sosa’nın bu kadar kolay pozisyonları kaçıracağını, Quaresman, Olcay gibi isimlerin bu kadar kötü oynayacaklarını hesap etmemiştim.
 
ARTIK Beşiktaş şampiyon oldu, çünkü F.Bahçe bugün Başakşehir’i yenemez. Herkese hayırlı olsun, tebrikler  Beşiktaş.