Beşiktaşlı taraftarlar ‘Vodafone Arena’nın bitmesini sabırsızlıkla bekliyor.

Beşiktaşlı taraftarlar ‘Vodafone Arena’nın bitmesini sabırsızlıkla bekliyor. Yuvalarına dönmek isteyen Siyah-Beyazlı taraftarlara Başkan Fikret Orman, önceki günü TRT Spor’dan inanılmaz bir haber verdi. Başkan Orman, “Arena’nın açılışını Barcelona ile yapmak istiyoruz. ‘Beko’ şirketi hem bizim hem de onların sponsoru. Bu bizim çok için bir avantaj” diyerek müjdeyi verdi. Peki Barcelona ile görüşme oldu mu?

 

Gözden kaçırmayın

Rıdvan Yılmaz'dan transfer açıklaması! Geri dönecek mi? Rıdvan Yılmaz'dan transfer açıklaması! Geri dönecek mi?

BARÇA İLE GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR!

Siyah-Beyazlılar’ın Basın Sözcüsü Metin Albayrak İspanyol devi Barcelona ile ön görüşme yaptıklarını açıkladı. Görüşmelerin devam ettiğini söyleyen Albayrak, “Barcelona ile ön bir görüşme oldu. Sponsorumuz Beko, bu konuda aracılık vapacak. Beko Barcelona’nın da sponsoru. Görüşmeler devam ediyor. Sezon başı açılış maçını Barcelona ile oynamak istiyoruz. Başka projelerimiz de var. Bir ekip kurduk. Onlar bu konularla ilgileniyor. Arena için iyi şeyler düşünüyoruz” dedi.

ARENA ÇOK GÜZEL YERE YAPILIYOR

Beşiktaş, Barcelona’yı Türkiye’ye getirmek istiyor. Peki İspanyol ekibi bu konu hakkında ne düşünüyor? Geçtiğimiz ay “FCB Escola İstanbul Avea” projesinin sponsorluk anlaşması için İstanbul’a gelen Barcelona Başkan Yardımcısı Javier Faus, dün Akşam’a konuştu: “İstanbul’a geldiğimde stadı görmüştüm. Gerçekten çok güzel bir yerde. Güzel bir stat olacak. Maç konusunda bir şey diyemem. Sezon sonu bu konu görüşülür. Eğer şartlar uygunsa olacak" dedi.