Beşiktaş eski asbaşkanı ve Divan kurulu üyesi Levent Erdoğan'la Kartalbakışı Düşünce Platformu üyelerinin hazır bulunduğu organizasyona Beşiktaş tribünlerinin sevilen ismi Alen Markaryan ve Balıkesir Çarşı grubu üyeleri de katıldı. Ev sahibi Balıkesir Beşiktaşlılar Derneğinin yanı sıra, Biga, Susurluk, Karacabey, Kemalpaşa, Burhaniye, Edremit, Soma, Silivri ve Akhisar Beşiktaşlılar Dernekleri ile çok sayıda taraftar da organizasyonda yer aldı.

Beşiktaş eski asbaşkanı Levent Erdoğan yaptığı konuşmada; Beşiktaşlılar ile bir araya geldikleri birliktelik gecelerinde Balıkesir'de olmaktan büyük mutluluk duyduğunu, Beşiktaş sevdasını yüreğinde taşıyan her şehirde Beşiktaşlılık coşkusunu yaşamaya devam edeceklerini belirtti.

Geceye katılan davetlilere Beşiktaş konulu yarışmalar eşliğinde, forma ve çeşitli Beşiktaş ürünleri hediye edilirken eğlenceli dakikalar yaşandı.

Levent Erdoğan, İzmir ve Balıkesir buluşmalarının ardından Gelibolu Beşiktaş Derneği ve buruda bulunan Beşiktaşlılarla bir araya geldi.