Beşiktaş'ı yendikleri maçın provasını aynen yaptıklarını kaydeden Bakkal, "Oyuncularımı tebrik ediyorum. Neden dersen, bu maçı baştan sona oynamıştık. Buraya gelmeden, saat altıydı, böyle bir 90 dakikayı oynadık. 10 dakikaya indirdik, aynısı tuttu. Ben topla oynamaya çalışsam, yenerdi Beşiktaş beni. Alan vermedik. Tosic ile Pepe'ye basmadık. Alan bulamadılar. O kadar söylenecek şey var da, maçı oynayıp da aynısını görmek beni mutlu ediyor. Alanya maçı hariç yükselişteydik. Daha disiplinli oynadık. 118'i bulan bir koşu mesefesi, inanılmaz. Böyle olunca Beşiktaş ile baş ediyorsunuz" ifadelerini kullandı.

***

"3-4 HAFTA SONRA ANLADILAR"

Oyuncuların daha istekli olduğunu belirten teknik adam, "Kulübümüzün içinde bulunduğu durumdan dolayı buna ihtiyacımız vardı. Futbolcularımız kazanma oyununu oynadılar. Futbolcularıma hep anlatıyorum, 3-4 hafta sonra anladılar ama, temas etmiyorduk. Sarı kart görmüyor, doktor sahaya girmiyordu. Türk futbolunun sorunu bu" dedi.

***

Babel'in gördüğü kırmızı kart için de konuşan Bakkal, "Şimdi bu oyuncu grubunu bu disiplinde tutmam gerekiyor, işimiz zor. Hakem de güzel maç yönetti. Babel'in yaptığı hareket belki kasti değildi ama, kart doğruydu. İsteyerek hiçbir oyuncu böyle bir şey yapmaz" diye konuştu.