''Babamın Tedavisi İçin İstanbul'a''

Olcan; “Babamın tedavisi için kariyerimi İstanbul’da sürdürmek zorundayım” ifadelerini kullandı. Beşiktaş kesenin ağzını açtı. Siyah-Beyazlılar 5 milyon euroyu gözden çıkardı. Fark 1 milyon euroya indi. Bordo-Mavili yönetim bu ayrılığa ikna oldu...

GÜNDEM 19.08.2015 - 11:56 22.04.2021 - 00:01 Kartal Bakışı

Trabzonspor’da Olcan Adın krizi çözülüyor. Sezona damgasını vuranoyunculardan olan Olcan, “Göndermeyiz” açıklamalarına rağmen formasınıgiymeyi çok istediği Beşiktaş’a 1 adım daha yaklaştı. İşteGalatasaray’ın da istediği fakat Beşiktaş’a kaptırmak üzere olduğu OlcanAdın’daki son gelişmeler.

Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu “Büyük hedeflerimiz var. İstanbul’dakaybolursun, seni bırakmayız” demişti. Olcan ise “Ailem ile görüşeyim”diyerek toplantıdan ayrılmıştı. Başarılı futbolcu, menajeri aracılığıylayönetime dönüş yaptı ve “Müsaade edin” ayrılayım görüşünü tekrarladı.Olcan bu mesajının içine tedavi gören babasının durumunu da ekledi.“Babam İstanbul’da tedavi görüyor. Onunla daha yakından ilgilenmeliyim”dediği ve anlayış beklediği öğrenildi.

BEŞİKTAŞ'TAN EN NET TEKLİF!


Sezon sonu sözleşmesi bitecek olan Olcan için Beşiktaş en netteklifini yaptı. 29 yaşındaki futbolcunun bonservisi için 5 milyon euroönerdi. Bu rakam resmileşirse, Başkan Fikret Orman dönemindeki en yüksekbonservis bedeli olacak. Bordo-Mavililer ise 6 milyon euro istiyor.Fark 1 milyon euroya kadar indi. Bu arada Siyah-Beyazlılar, sorunlufutbolcusu Gökhan Töre’nin sözleşmesini yenilemek adına istekli değil.Kartal daha önce Sivok, Holosko ve 2 milyon euro önermişti. Trabzonkabul etmemişti.

GÖKHAN TÖRE DENKLEMLERİ


Gökhan da zaten Rubin Kazan’a döndü. Kartal, sağ kanatta oluşacak buboşluğu Olcan ile doldurmak istediğinden kesenin ağzını açmış durumda.Transferin önümüzdeki günlerde netleşmesi bekleniyor. Galatasaray, sağkanada yapacağı transfer için Beşiktaş’ı bekliyor. Eğer Olcan Beşiktaşforması giyerse, geçen sezon Siyah-Beyazlı formayı kiralık olarakterleten Gökhan için Rubin Kazan ile temaslar sıklaştırılacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@