Ba 6 Milyon Euro, Marin Bedava..

Beşiktaş Chelsea ve oyuncularla el sıkışıp, son kez düşünmek için 2 gün zaman istedi

FUTBOL 14.07.2014 - 16:35 22.04.2021 - 00:01 Kartal Bakışı
 Beşiktaş'ta Demba Ba ve Marko Marin transferleri için geri sayım başladı. Yönetimin bu sabah "Daha anlaşmadık" açıklamasının arkasında son kararın verilmesi için Chelsea'den istenen 2 gün süre yatıyor.

Beşiktaş profesyonelleri 4 gündür Londra'da. Futbol direktörü Önder Özen, Semih Usta ile birlikte 4 gündür Chelsea ile pazarlık yapıyorlar. Hem de oyuncularla anlaşma şartlarını konuşuyorlardı.

Dün hem kulüp hem de oyuncularla anlaşma sağlandı. Buna göre Beşiktaş Chelsea'ya Demba Ba'nın bonservisi için 6 milyon Euro ödeyecek ve bunu 4.5 yılda İngiliz kulübüne verecekti. Marko Marin de bir sene bedeva Beşiktaş'a kiralanacaktı. Oyuncularla da buluşuldu ve pazarlık yapıldı. Onlarla da el sıkışıldı.

Bu sabah Beşiktaş 'Son kez düşünmek' için Chelsea'den zaman istedi. Beşiktaş profesyonelleri İngiliz kulübüne "Size 2 gün kadar kararımızı bildireceğiz. Yönetime son kez onaya sunmalıyız" diyerek başkan Fikret Orman ve yönetimin onayını almak istediler.

Fikret Orman'ın Demba Ba transferinde daha önce yaptığı "Müzmin sakat" açıklamasıyla birlikte biraz kararsız olduğu öğrenilirken son durum Önder Özen'in yönetime vereceği rapordan sonra belli olacak. Beşiktaş yönetimi "tamam" dediği anda imzalar atılacak.   


Kaynak : 3PUAN

Gelişmelerden Haberdar Olun

@