Aziz Yıldırım Cüneyt Çakır'ı baskı altına aldı!

Aspor yorumcusu Fatih Doğan Beşiktaş-Fenerbahçe derbisini masaya yatırdı.Aziz Yıldırım hafta içi yaptığı açıklamalarla hakem Cüneyt Çakır'ı baskı altına altı.İşte Fatih Doğan'ın flaş yorumları...

YORUM EKLE
YORUMLAR
kartal
kartal - 3 yıl Önce

bu Bülent timurlenk insanları aptal falan sanıyo herhalde yaw yayıncı kuruluş istermi ki fark açılsın Beşiktaş alsın yürüsün yayın rekabet bitince yayın geliri düşsün yada fener lobisi farkın açılmasını engellemek için elinden geleni yapıyo işte fener maç kaybedince bi eyyamcı hakem çıkıp bjk ye çelmeyi takıyo sonrda böyle yüzsüzler çıkıp böylelerini savunuyo bu ne terbiyesizlik bu ne ukalalıktır ya... kimse bizim zekamızla oynamaya kalkmasın... beşiktaş bu sene herkesi yenip şampiyon olacak Allahın izniyle.

Tamer
Tamer - 3 yıl Önce

Herkes her oyunu yapiyor.bizim baskanda tutturmus bir stad diye yine milleti uyutuyor.sampiyonlugu kaybedince yine stad yapiyoruz diyip enayileri kandiracak.ormanin istifa etmesi lazim yoksa hayat boyu sampiyon olamayiz.sampiyonluk olmassa o stada kac kisi gider sorarim size?

1903
1903 - 3 yıl Önce

Tamermisin nesin renkli olduğun çok belli. En büyük şampiyon adayı Beşiktaş ken saçma sapan konuşuyorsun. Anayide senin gibi renklilerdir şampiyon olacağını düşünüyorsun.

Tamer
Tamer - 3 yıl Önce

Sapina kadar Besiktasliyim.ama senin gibi ormanin dalkavugu degilim.gercekleri soylerim.orman 1 katrilyonu gecen borcla ucuruma goturuyor besiktasi.basari da yok zaten.

BJK
BJK - 3 yıl Önce

Timberlake, almanlarla fransızlar bilmiyormu bu işi demişsin. Sen kendi dediğine inanıyormusun. Almanya'da yada fransada bu kadar katakulli yaptırırlarmı adama cevap versene timberlake.

BJK
BJK - 3 yıl Önce

Dalkavup senin gibilere denir. Kafasini siktogimiz salaga