En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Aziz Yıldırım Cüneyt Çakır'ı baskı altına aldı!

Gündem 27.02.2016, 20:08
Aspor yorumcusu Fatih Doğan Beşiktaş-Fenerbahçe derbisini masaya yatırdı.Aziz Yıldırım hafta içi yaptığı açıklamalarla hakem Cüneyt Çakır'ı baskı altına altı.İşte Fatih Doğan'ın flaş yorumları...
Yorumlar (6)
kartal 5 yıl önce
bu Bülent timurlenk insanları aptal falan sanıyo herhalde yaw yayıncı kuruluş istermi ki fark açılsın Beşiktaş alsın yürüsün yayın rekabet bitince yayın geliri düşsün yada fener lobisi farkın açılmasını engellemek için elinden geleni yapıyo işte fener maç kaybedince bi eyyamcı hakem çıkıp bjk ye çelmeyi takıyo sonrda böyle yüzsüzler çıkıp böylelerini savunuyo bu ne terbiyesizlik bu ne ukalalıktır ya... kimse bizim zekamızla oynamaya kalkmasın... beşiktaş bu sene herkesi yenip şampiyon olacak Allahın izniyle.
Tamer 5 yıl önce
Herkes her oyunu yapiyor.bizim baskanda tutturmus bir stad diye yine milleti uyutuyor.sampiyonlugu kaybedince yine stad yapiyoruz diyip enayileri kandiracak.ormanin istifa etmesi lazim yoksa hayat boyu sampiyon olamayiz.sampiyonluk olmassa o stada kac kisi gider sorarim size?
1903 5 yıl önce
Tamermisin nesin renkli olduğun çok belli. En büyük şampiyon adayı Beşiktaş ken saçma sapan konuşuyorsun. Anayide senin gibi renklilerdir şampiyon olacağını düşünüyorsun.
Tamer 5 yıl önce
Sapina kadar Besiktasliyim.ama senin gibi ormanin dalkavugu degilim.gercekleri soylerim.orman 1 katrilyonu gecen borcla ucuruma goturuyor besiktasi.basari da yok zaten.
BJK 5 yıl önce
Timberlake, almanlarla fransızlar bilmiyormu bu işi demişsin. Sen kendi dediğine inanıyormusun. Almanya'da yada fransada bu kadar katakulli yaptırırlarmı adama cevap versene timberlake.
BJK 5 yıl önce
Dalkavup senin gibilere denir. Kafasini siktogimiz salaga