Aysal Teklif Yapıyorsa Yapsın

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Ünal Aysal'ın Gökhan Töre için bütçelerine uygun olduğunu söylemesi üzerine açıklamalarda bulundu.

GÜNDEM 02.06.2014 - 19:43 22.04.2021 - 00:01 Kartal Bakışı

BeşiktaşBaşkanı Fikret Orman, transfer gündemleri ile ilgili konuştu veGalatasaray ile Rubin Kazan'dan transferi için çekişmeye girdikleriGökhan Töre'nin durumuna yönelik dikkat çeken açıklamalar yaptı. Orman,Caner Erkin'e teklif yapmadıklarını belirtirken, Tarık Çamdal için demenajerinin yaptıklarından memnun kalmadıklarını söyledi.

"AYSAL TEKLİF YAPIYORSA, YAPSIN"Galatasaray'ın teklif yaptığı haberlerine ceap veren Orman, "Gökhan'aiyi bir fırsat verdik. Kariyerinde ilk golübü Beşiktaş formasıyla attı.Rubin'le anlaşmayı isteriz ancak önce Gökhan'la oturup konuşmakistedik. Gökhan bizimle pazarlık yapma tercihine girerse olmaz. Biz önceGökhan'la anlaşmak istiyoruz. Gökhan'ın istediği parayle bizimvereceğimiz ücret arasında fark var. Biz kullanılacak bir kulüp değiliz.Amaç olan bir kulübüz. Ünal Aysal teklif yapıyorsa; gitsin, görüşsün"ifadelerini kullandı.

CANER ERKİN'E TEKLİF YAPTILAR MI?


Caner Erkin için görüşmelerinin bulunmadığını kaydeden Fikret Orman,"Caner ise Fenerbahçe'yle görüşmelerini devam ettiriyor. Beşiktaş araçolmaz. Amaç olur. Kulübünle anlaşamıyorsan gelir bizimle görüşürsün.Bizi transferde para artırmak için kullanamazsın. Beşiktaş'ta oynamakistiyorsan gelir konuşursun. Top Fenerbahçe'den çıkarsa gider görüşürüz"diye konuştu."TARIK İÇİN GİRİŞİMİMİZ YOK"
Tarık Çamdal için bir girişimlerinin olmadığını söyleyen başkan,"Tarık için girişimimiz yok. Geçen sene öyle bir niyete girdik amayabancı bir menajerleri var bir bize bir Galatasaray'a gidiyor. Biz bukonulara sıcak bakmıyoruz. Cenk Tosun Beşiktaşlıdır. Ne teklifler geldiCenk'e ama kabul etmedi. Ben Beşiktaş'ta oynamak istiyorum dedi ve bizegeldi. Görüldüğü gibi Beşiktaş amaçtır, araç değil" dedi.

Yükleniyor...
0
.
Puan Durumu
Yükleniyor...
Takım O Av P
 Şamp. Ligi  UEFA  Düşme Hattı
Takım O Av P
Takım O Av P
Takım O Av P

Gelişmelerden Haberdar Olun

@