Aykut Kocaman'dan hakeme sitem

Torku Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Beşiktaş yenilgisi sonrasında hakemlere tepki gösterdi.

GÜNDEM 28.12.2014 - 21:32 21.04.2021 - 23:59 Kartal Bakışı

Spor Toto Süper Lig'de Beşiktaş'a 2-1 kaybeden Torku Konyaspor'da teknik direktör Aykut Kocaman kısa bir değerlendirme yaptı.

Aykut Kocaman maçın tamamına hakim olduklarını dile getirirken, düşündüklerinden daha iyi olduklarını da söyledi ve ''Son iki hafta gibi olmayacağı belliydi. Futbolda Fenerbahçe, Beşiktaş'a Galatasaray'a yenilmek ayıp değil. Bazen iyi oynarsınız, bazen kötü oynarsınız. Ancak iki haftadır kötü sonuçlar aldık. Bu maçı kurgularken, kafa kafaya oynanacak bir maç düşünüyorduk. Zaman zaman bizim üstünlüğümüz zaman zaman onların üstünlüğü olmasını bekliyorduk. Ancak daha farklı oldu. Son derece üstün bir şekilde oynadık. Tüm oyunun kontrolünü elimizde tuttuk. Beşiktaş'ın kalemize 5 ya da 6 topu var, bunlardan ikisi gol oldu. Söyleyecek çok da birşey yok'' ifadelerini kullandı.

Aykut Kocaman hakeme de tepki gösterirken, ''Bu takımların sahadaki hakemlerden desteğe ihtiyacı yok. Niye işgüzarlık yapıyorlar? Djalma'nın pozisyonu çok net. Bırakın oynasın takımlar. O pozisyon dönüyor sonra kalemize gol oluyor. 6. hakemlere ihtiyaç yok o zaman. Konya'nın da  ihtiyacı yok hakeme Beşiktaş'ın da...'' dedi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@