En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Aykut Kocaman: Elenmeyi tercih ederim

Gündem 03.05.2018, 21:27

Ziraat Türkiye Kupası yarı final rövanş maçında çıkan olaylardan dolayı tatil edilen Fenerbahçe-Beşiktaş derbisine, Kara Kartal katılmayacağını açıklamıştı ve söz verdiği gibi kararının arkasında durdu. Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'da derbi öncesi açıklamalarda bulundu....

Yorumlar (4)
sermet 3 yıl önce
Seni ciddiye alan yanılır.Hiç bır konuda on para etmezsin. Ancak bu şekilde kupa alabilirdiniz. Boş konuşan yaratık
aykut 3 yıl önce
bilmeden öyle bir işe vesile oldun ki fb nin şikeci olduğu tastik edildi cumhurbaşkanının adaletini ortaya çıkardın çünkü kafalarında ki çıkış noktası hep kumpasmış.ama işin aslını bu ülkede herkes biliyor ki fener hükmen mağlup olmalıydı basının ne mal olduğu ortaya çıktı tff mhk ve kurulları hep sahtekar dolu göründü sana teşekkür ediyoruz aykut.
Ankaralı 3 yıl önce
Sen beş para etmez adamın tekisin.Konuştukların ise karakterini ortaya koyuyor.Tam Azize uygun bir adamsın.Bugün söylediğini yarın kıvıran tiplersiniz.Tencere kapak misali.Tamda Fenere uygunsunuz.
Akın Akasya 3 yıl önce
Tura yakın gözüküyormuş..... Beşiktaş'ın ofsayt gerekçesiyle verilmeyen golü hakem tarafından doğru değerlendirilseydi, yine tura yakın gözüküyorduk diyebilecek miydin?