Ayıbı Beşiktaş taraftarı örttü!

Gündem 19.11.2015, 17:46
 A Milli Takımı'nın Yunanistan'la oynadığı maç öncesinde yaşanan ıslık ayıbının ardından Beşiktaş taraftarı ULEB Avrupa Kupası maçında adeta ders verdi. Paris'te düzenlenen saldırı için anma yapıldı ve 1 dakika boyunca Sinan Erdem'de çıt sesi çıkmadı.
Yorumlar (3)
necsoy 4 yıl önce
Fransa'nın ne yaptığı önemli değil...milli marşa,bayrağa,100 küsür insan hayatına saygıdır bu....eğer Ankara'daki patlama sonrası onlar saygı göstermezse bu onların ayıbıdır..zaten Beyrut ve Paris'teki patlamalara farklı tepkilerin verilmesi Dünya'nın ne kadar adaletsiz,önyargılı,maddiyatçı olduğunu açıkça gösteriyor..
Murat Aydın 4 yıl önce
Ankarada ki patlama için Fransada saygı duruşu yapılmış mıdır merak ediyorum.Nedense hep bizim içimizdeki Fransızlar böyle şeyleri kaşırlar ve birileri de gaza gelir...
Tribun Beşiktaş 4 yıl önce
Kullandığınız video https://twitter.com/TribunBesiktas twitter hesabının kendi kayıt ederek sayfasında paylaştığı videodur. Sağ üst köşede @tribunbesiktas ibaresini izinsiz sildiğiniz görülmektedir. Kaynak belirtmeksizin kullandığınız paylaşımımız için gerekli hukuki girişimlerin videoya kaynak belirtilmediği veya videonun kaldırılmadığı takdirde başlatılacağını bildirmek isterim.