Avrupa'da Oynamak İstiyor!

10 numara bölgesi için Lanzini'yi gözüne kestiren Kartal, transferde önemli aşama kaydetti. Beşiktaş'ın, River Plate'le anlaşmaya çok yaklaştığı ve oyuncunun da Beşiktaş'a gelmeye hazır olduğu bildirildi.

FUTBOL 19.08.2015 - 11:55 22.04.2021 - 00:01 Kartal Bakışı
Arjantin devi River Plate’in 10 numarası Manuel Lanzini’yi takımakazandırmak için çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, bu oyuncununtransferinde son viraja girdi. Ülkesinin yeni  Lionel Messi’si olaraklanse edilen 21 yaşındaki yıldız adayı için son olarak 5 milyon Euro(yaklaşık 15 milyon TL) öneren ve ek olarak sonraki satışından yüzde 30pay vermeyi öneren Siyah-Beyazlılar’ın, bu teklif doğrultusundaanlaşmaya çok yaklaştığı bildirildi. Oyuncusu için 5.5 milyon Euro’luk(yaklaşık 16.5 milyon TL) bonservis bedeli belirleyen Güney Amerikakulübüyle arasında 500 bin Euro’luk bir pürüz kalan Kartal’ın, bu bedeliödemeye sıcak baktığı ve imzaların yakın zaman içinde atılabileceğiöğrenildi.
Avrupa’da oynamak istiyor!
2010 yılından beri formasını giydiği River Plate’te misyonunutamamladığını düşünen Lanzini, futbol yaşantısını Avrupa’da devamettirmekte kararlı.. Oyuncunun, futbolunu daha da geliştirmek içinBeşiktaş’ta oynamaya sıcak baktığı ve bu konuda kulüp yönetimindenanlayış beklediğiifade edildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@