Bu buluşmada Av. Levent Erdoğan beraberinde geçmiş dönem yöneticilerinden Behçet Ümitler, Divan Kurulu Üyesi Faruk Belenkoğlu, gazeteci Turgut Tümer, gazeteci Hakan Öncül, eski stat müdür yardımcısı Ümit Yekcan, geçmiş dönem Biga Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Ersin Baykal, Başkan Yardımcısı Sertaç Ekmekçi ve Beşiktaş Kongre Üyeleri ve Beşiktaş taraftarları katıldılar.

***

Burada bir konuşma yapan Türkiye Futbol Adamları 2. Başkanı Av. Levent Erdoğan: "Beşiktaşın şampiyonlukları ve Avrupadaki başarıları bizleri çok mutlu ediyor. Ne var ki son zamanlarda Beşiktaş Kulübü iyi idare edilmiyor. Borçlar günden güne yükselmekte, bu borçları azaltmak için hep beraber çare bulmalıyız." şeklinde konuştu.

***

Daha sonra Av. Levent Erdoğan ve ekibi hep beraber Şarköy Şehit Öğretmen Neşe Alten İlkokuluna giderek burada öğrencilere Beşiktaş forması ve çeşitli hediyeler dağıttı

Okula gidişinde Okul Müdürü İ. Ethem Özkan tarafından karşılandılar. Yapılan kısa sohbet sonrası öğrencilere çeşitli hediyeler dağıtıldı ve  buradan Öğretmenler Günü münasebeti ile 1923 yılında Muş'ta şehit edilen Öğretmen Neşe Alten ve Babası Hasan Alten, Şarköy Mezarlığındaki kabri başında ziyaret edilerek dualar okundu ve Av. Levent Erdoğan çelenk sunumu yaptı. Daha sonra mezarlıktaki Şehitler Anıtına da çelenk sunumu yapılarak saygı duruşunda bulunuldu. Şehit öğretmenin annesi ve Şehit edilen Hasan Alten'in Eşi Nazife Alten'i evinde ziyaret edilerek başsağlığında bulunuldu ve Av. Levent Erdoğan kendilerine hediye takdim etti.

***

Av. Levent Erdoğan Kartalabakışı seyahatlerine Çanakkale, Balıkesir, İzmir'de devam edecek.