Atiba ve Gökhan Töre ile 1 yıl daha... İşte ilk sözleri...

Beşiktaş sözleşmeleri sona eren Atiba Hutchinson ve Gökhan Töre ile 1'er yıllık daha anlaşma sağladı. İki oyuncu Beşiktaş'la devam ettikleri için mutlu olduklarını söyledi.

FUTBOL 26.06.2021 - 15:06 26.06.2021 - 15:12 Kartal Bakışı

Kartal, dış transferin yanı sıra iç transferde de hareketli saatler yaşıyor. Beşiktaş Yönetimi, teknik direktör Sergen Yalçın’ın kalmasını istediği futbolculardan Kanadalı yıldız Atiba Hutchinson ve Gökhan Töre ile 1 yıllığına yeniden anlaşmaya vardı. İki futbolcuyla da sorun yaşanmadan el sıkışıldığı ifade edildi.

Hürriyet'ten İsmail Er'in haberine göre teknik direktör Sergen Yalçın’la anlaştıktan sonra futbolcu transferine ağırlık veren Beşiktaş Yönetimi, öncelikle sözleşmesi bitenlerin durumunu netleştirecek. Bir yıllık anlaşma yapılan Yalçın’ın raporu doğrultusunda hareket eden siyah beyazlılar, öncelikle Atiba Hutchinson ve Gökhan Töre ile mukavele yenileme kararı aldı. Transfer çalışmalarını yürüten başkan Ahmet Nur Çebi ve asbaşkan Emre Kocadağ, her iki oyuncuyla da fazla sorun yaşamadan anlaşma sağladı.

BEŞİKTAŞ BENİM AİLEM

8 yıldır siyah beyazlı formayı giyen ve istikrarlı performansıyla taraftarların sevgilisi haline gelen Atiba; Çebi ve Kocadağ ile yaptığı görüşmede, “Beşiktaş benim ailem oldu. Ayrılmayı bir an bile düşünemem. Bir yıl daha kalacağım için mutluyum” dedi.

SİZE TEŞEKKÜR BORÇLUYUM

Gökhan Töre ise “Geçen sezon transferimi gerçekleştirerek bana yeni bir şans verdiniz. Bu yüzden size teşekkür borçluyum. Gelecek sezon takımıma daha fazla katkı yapmak için elimden geleni yapacağım” ifadelerini kullandı. (HÜRRİYET)
 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@