Süper Lig'in 13. haftasının kapanış maçında İstikbal Mobilya Kayserispor'u 4-1 yenen Beşiktaş'ın maçtaki tek golünü atan Atiba Hutchinson; karşılaşmayı ve kişisel performansını değerlendirdi.

Atiba Hutchinson "Çalışkan bir oyuncuyum, takım için elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Yüksek enerji de bunun bonusu oluyor. İyi bir maç çıkardık, iyi bir galibiyet elde ettik. Galibiyet serimizi devam ettiriyoruz. Bu akşamdan çıkabilecek birçok pozitif nokta var ve pozitif yolda ilerliyoruz. Taraftarlarla karşılıklı çok güzel ilişkimiz var. Onlar beni verdiğim katkı için takdir ediyorlar, ben de onları destekleri için takdir ediyorum. Olduğu kadar takıma liderlik etmeye çalışıyorum. Tabii ki bir noktada teknik direktörlüğe başlayacağım ama bu konu için henüz erken" dedi.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş’ın aradığı kan Wout Weghorst Beşiktaş’ın aradığı kan Wout Weghorst

Beşiktaş'ın Alman kalecisi Loris Karius ise "Genel olarak pozitif ve sevindirici bir savunma performansı ortaya koyduk. Bir konsantrasyon kaybı gole sebep oldu ancak onun dışında iyi iş çıkardık. Son haftalarda işler yolunda gidiyor, umarım gelecek haftalarda maçları gol yemeden bitiririz. Tabii ki şunu söyleyebilirim. Birçok farklı ülkede farklı deneyimler elde ettim. Umarım bir 8 yıl daha devam ettiririm bunu" şeklinde konuştu.

Ntv Spor