Kanadalı futbolcunun imza parasında diretmesinden rahatsız olan yönetim, deneyimli futbolcunun natifini şimdiden hazırladı. Siyah-Beyazlılar, Atiba konusunda olumlu bir gelişme kaydedemezse Hamburg'lu Tolgay Arslan'ı kadrosuna katacak.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş, 2019 yılından sonra bir kez daha! Beşiktaş, 2019 yılından sonra bir kez daha!

Beşiktaş’ta sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Atiba Hutchinson’la yapılan görüşmelerin tıkanması, yönetimi harekete geçirdi. Kanadalı futbolcunun kendisine yapılan 1 milyon 500 bin Euro’luk teklifi geri çevirmesi ve 1 milyon 750 bin Euro’luk isteğine ek olarak 250 bin Euro da imza parası istemesinin ardından görüşmeleri şimdilik askıya alan Siyah-Beyazlılar, B planı için düğmeye bastı. Bu bölge için Almanya Bundesliga devi Hamburg’un genç yıldızı Tolgay Arslan’ı gündemine alan yönetim, 24 yaşındaki futbolcuyla kurduğu ilk temastan olumlu geri 
dönüş aldı.

 

Mavi-Beyazlılar’la sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan başarılı ön liberonun, takımıyla kontrat yenilemesine engel olan yönetimin, ‘Bizim kesin kararımızı bekle, sözleşmeyi kabul etme’ dediği ve Tolgay’ın da Hamburg’un teklifini askıya aldığı bildirildi. Takımıyla bu sezon 13 karşılaşmaya çıkan ve 2 asist yapan başarılı futbolcuyu ilk etapta sezon sonunda bedelsiz olarak kadrosuna katmayı planlayan yönetimin, Atiba’yla yapılacak son görüşmenin ardından transferi şimdiden düşük bir bedelle bitirebileceği konuşuluyor.