Beşiktaş'ın Kanadalı ön liberosu Atiba Hutchinson, Beşiktaş’ın önceki akşam Fenerbahçe’yle oynadığı derbiye kaptan olarak çıkmıştı.

90 dakika sahada kalan ve takımın en çok mücadele eden isimlerinin başında gelen 36 yaşındaki ön libero, ilk yarısı 3-0 Beşiktaş’ın üstünlüğüyle sona eren mücadelenin 3-3 sona ermesinin ardından maç sonunda büyük üzüntü yaşadı. Karşılaşma sonrasında görüşlerini basın mensuplarıyla paylaşan tecrübeli futbolcunun, “Takım olarak büyük şok yaşadık. İkinci yarıda daha fazla gol atmak için sahaya çıktık. Ancak hiç beklemediğimiz bir sonuçla sahamızdan ayrıldık. Maç sonunda soyunma odasında hepimiz adeta yıkıldık” ifadelerini kullandı.

'Yeniden kazanmaya başlamalıyız'

Gözden kaçırmayın

Cabral tamam sıra Sporting Lisbon'da Cabral tamam sıra Sporting Lisbon'da

Ligde şampiyonluk yarışında ağır bir kayıp yaşamalarına rağmen son haftaya kadar mücadele edeceklerini de ekleyen Atiba, “Sahamızda önemli bir kayıp yaşadık. Ama son karşılaşmaya kadar elimizden gelenin en iyisini sahaya yansıtıp mücadele etmeye devam edeceğiz. Derbiyi hemen arkamızda bırakıp yeniden kazanmaya başlamalıyız” sözlerini sarf etti.

Fanatik