ATEŞTEN GÖMLEK OLSA GİYERİM

Stoperde Alexis Delgado'nun partneri olacak Necip Uysal'dan Beşiktaş taraftarlarına sıcak mesaj.

FUTBOL 13.02.2016 - 14:05 21.04.2021 - 23:57 Kartal Bakışı
 Tecrübeli hoca Şenol Güneş, altyapı ürünü olan Necip Uysal'a güvenini dile getirirken takımın 2. kaptanı, "Ben Beşiktaş'ın askeriyim. Ne görev verilirse yaparım. Tabii ki her sorumluluğu alırım" dedi.

Süper Lig'de şampiyonluk mücadelesi veren Beşiktaş, Marcelo'nun yokluğunda stoper krizine 3 maç için çözümü buldu: Necip Uysal... Şenol Güneş, Marcelo'nun kırmızı kart cezalısı olduğu için yer alamayacağı Başakşehir maçı ile birlikte Mersin İdman Yurdu ve Trabzonspor ile yapılacak erteleme müsabakalarında tecrübeli oyuncuyu burada görevlendirecek. Bilic döneminde sık sık stoperde oynayan Necip Uysal, Alexis Delgado ile birlikte Kartal'ın defansının sigortası olacak.

ATEŞTEN GÖMLEK OLSA GİYERİM
Güneş, Necip Uysal'ı bu maçlara özel olarak hazırlarken 25 yaşındaki tecrübeli oyuncu da, "Ben Beşiktaş'ın askeriyim. Ne görev verilirse yaparım. Ateşten gömlek de olsa Beşiktaş için giyerim" diyerek göreve hazır olduğunu vurguladı. Beşiktaşlı duruşu ile bilinen ve görev adamlığı her zaman öne çıkan Necip, "Ben orta saha oyuncusuyum, ideal yerim orası ama hiç farketmez. Ben de bir stoper olarak şampiyonluğa katkı sağlamak isterim" ifadelerini kullandı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@