Beşiktaş idmanında Oğuzhan ile sert mücadelesi sonrası sakatlanan Gökhan Töre çalışma bitmeden sahayı terk etti Bilic de antrenmanı bu elektriklenme sonrası sonlandırdı.

Beşiktaş pazartesi günkü Karabük maçının hazırlıklarını dün sürdürdü. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla büyük çoğunluğu çocuklardan oluşan yaklaşık bin taraftarın da izlediği antrenmanda yağan dolu nedeniyle futbolcular zor anlar yaşadı. Antrenmana tedavisi süren Tolga katılmazken, idmanın son bölümünde Oğuzhan ile girdiği sert mücadele sonrası Gökhan Töre sahayı terk etti. Bilic de hava şartları ve taraftarların son düdükle sahaya girmelerinden çekinerek idmanı bitirdi. Sağ arka adalesinde ağrı hisseden Gökhan Töre'nin bu yüzden sinirlendiği öğrenildi. 

23 Nisan'da doğan Franco'ya sürpriz

Gözden kaçırmayın

Valerien İsmael, Giacomo Vrioni'yi istedi Valerien İsmael, Giacomo Vrioni'yi istedi


Beşiktaş idmanında 23 Nisan 1991 doğumlu Pedro Franco'nun doğum günü antrenman öncesi kesilen pastayla kutlandı. Teknik heyet ve takım arkadaşlarına teşekkür eden Kolombiyalı futbolcu, "Yapılan bu organizasyondan dolayı çok mutlu oldum. İyi ki, Beşiktaş'ta oynuyorum ve bu formayı giyiyorum" diye konuştu.

"İki takımın da canı boğazında"


Beşiktaşlı Roman Motta, Karabük maçının çok zor geçeceğini belirterek, "Biz yukarıdayız onlar aşağıda. İki takımın da canı boğazında" dedi. Son haftalara güzel bir şekilde girmek istediklerini söyleyen Brezilyalı yıldız, "Galatasaray ve Trabzonspor ile maçlarımız da var, kayıp yaşamak istemiyoruz" yorumunu yaptı.

Sert mücadele kızdırdı


Gökhan idmandaki mücadele sırasında adalesinde rahatsızlık hissedince idmanın bitmesini beklemeden sahayı terk etti.

 

SABAH