İtalya’nın Bologna takımında forma giyen Marko Arnautovic’in ağabeyi Danijel Arnautovic, İstanbul’a gelerek siyah beyazlı yöneticilerle görüştü.

Avusturyalı santrfor Arnautovic, siyah beyazlı yönetime haber gönderdi. Transfer listesindeki Marko Arnautovic’in ağabeyi Danijel, İstanbul’a gelerek başkan Ahmet Nur Çebi ile görüştü. Bologna’dan ayrılma kararı alan 33 yaşındaki santrfor, kiralık olarak gelmeye hazır olduğunu bildirdi.

Başkan Ahmet Nur Çebi ile yöneticiler Emre Kocadağ ve Umut Tahir Güneş ile bir araya gelen Danijel Arnautovic, kardeşinin Bologna’dan ayrılacağını belirtip, Beşiktaş’a kiralık olarak gelebileceğini bildirdi. Çebi ise teknik direktör Valerien İsmael ile yapacakları fikir alışverişi sonrası bir karara varacaklarını aktardı.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'ta Welinton'a sürpriz teklif Beşiktaş'ta Welinton'a sürpriz teklif

33 yaşında ve 1.92 metre boyundaki Marko Arnautovic, geride bıraktığımız sezon Bologna’da 33 maça çıkıp, 14 gol attı. Avusturya Milli Takımı’nda 102 defa forma giyip 33 gol kaydeden tecrübeli santrfor, profesyonel kariyerinde 6 ülkede 9 farklı kulüpte oynadı.

HÜRRİYET