‘Arena’ya gel Sane’

Yeni sezonda yabancı sınırlamasının 14’e çıkacak olması sebebiyle geniş bir kadro kurmak için çalışmalarını yürüten Siyah-Beyazlı yönetime, takımın yıldız ismi Demba Ba’dan öneri gelmişti. Bu sezon özellikle stoper bölgesinde yaşanan sıkıntıları yeni

FUTBOL 29.03.2015 - 04:08 21.04.2021 - 23:59 Kartal Bakışı

Yeni sezonda yabancı sınırlamasının 14’e çıkacak olması sebebiyle geniş bir kadro kurmak için çalışmalarını yürüten Siyah-Beyazlı yönetime, takımın yıldız ismi Demba Ba’dan öneri gelmişti. Bu sezon özellikle stoper bölgesinde yaşanan sıkıntıları yeni dönemde de yaşamamak için arayışta olan idarecilere, ‘Salif Sane, milli takımdan arkadaşım. Kendisine kefilim. Eğer gelirse takıma önemli güç katar’ diyen ve ilk etapta yönetimden olumlu geri dönüş alan Demba Ba, 24 yaşındaki Hannover’li futbolcuyu da Beşiktaş’a ısındırmaya çalışıyor.

Milli takım kampında beraber bulunduğu arkadaşına Siyah-Beyazlılar’ı öven Ba, “Başımızda Slaven Bilic gibi kendisini birçok kez uluslararası arenada ispat etmiş bir teknik adam var. Taraftarımız ise dünyanın en iyisi. Ayrıca yeni döneme, yeni stadımızda başlayacağız. İstanbul gibi dünyanın en önemli şehrinin en güzel yerinde stadımız yapılıyor. Seni de burada görmek isteriz” ifadelerini kullandı.